Sayfa 162/187 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon
Arama sonucu : 1489 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Biz savrulurken Amerika yükselişini sürdürdü; biz toparlanma görünümü verdik, Amerika için 19 nisan pazartesi günü trend sonunu gösteriyor.
    üç etkeni masaya koyun düşünün
    1 abd borsasının trend sonunda olması.
    2 imkb bilanço hareketi. grafik dipten dönme çabasını gösteriyor.
    3 net döviz rezervi.

soruyu şöyle somutlayayım, bizim grafiğimiz yönü yükseliş gösteriyor. kırılganlık yüksek. mb başkanı görevden alındı diye çöken bir piyasamız var. amerika ve döviz rezervinden etkilenen bir borsamız var ve grafiğimiz orta vade yükselişi gösteriyor.
    bu koşulda abka ve tarkank bizim piyasamızı yorumlasın.

benim görüşüm 10 ay daha piyasa rallide olur, şimdi de rallide, uçak havada, türbülans var, uçak düşmedi.

2. Günaydın Jako bey, biz sizin yorumlarınızı okumaya geliyoruz. Lütfen kimse yokmuş gibi yazın.
     Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Biz savrulurken Amerika yükselişini sürdürdü; biz toparlanma görünümü verdik, Amerika için 19 nisan pazartesi günü trend sonunu gösteriyor.
    üç etkeni masaya koyun düşünün
    1 abd borsasının trend sonunda olması.
    2 imkb bilanço hareketi. grafik dipten dönme çabasını gösteriyor.
    3 net döviz rezervi.

soruyu şöyle somutlayayım, bizim grafiğimiz yönü yükseliş gösteriyor. kırılganlık yüksek. mb başkanı görevden alındı diye çöken bir piyasamız var. amerika ve döviz rezervinden etkilenen bir borsamız var ve grafiğimiz orta vade yükselişi gösteriyor.
    bu koşulda abka ve tarkank bizim piyasamızı yorumlasın.

benim görüşüm 10 ay daha piyasa rallide olur, şimdi de rallide, uçak havada, türbülans var, uçak düşmedi.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

gunaydın sn jako benden yorum istemişssinizben yuzde 10!! düşüş beklıom...yarım poz şorttayım...hiç yanılmayan bir üstad geçen hafta başı söylemişti olmadı umarım bu hafta olurda voleyi vururz

4.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    gunaydın sn jako benden yorum istemişssinizben yuzde 10!! düşüş beklıom...yarım poz şorttayım...hiç yanılmayan bir üstad geçen hafta başı söylemişti olmadı umarım bu hafta olurda voleyi vururz
    Piyasaya risk alıp para koyanların(piyasayı düşüren veya çıkaran güçler bu işi 5 kuruş koymadan yapmaktadırNOKTA) pozisyon ağırlığı yükseliş ise düşer, düşüş ise çıkar Arkadaşım.
    Bu işin matematiği onların ayak izini sezebilmektir.

5.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    Piyasaya risk alıp para koyanların(piyasayı düşüren veya çıkaran güçler bu işi 5 kuruş koymadan yapmaktadırNOKTA) pozisyon ağırlığı yükseliş ise düşer, düşüş ise çıkar Arkadaşım.
    Bu işin matematiği onların ayak izini sezebilmektir.
    Değerli SPK çalışanlarından 01.01.2017’den günümüze bist 100,döviz ve altın işlemlerinde ani %10 düşüş ve artışların öncesinde 50 milyon TL üzeri ters işlem hacim yapan yatırımcı dökümünü istesek çok şey mi istemiş olurduk?
    Ben merak ediyorum mesela...

6.  Alıntı Originally Posted by afc881 Yazıyı Oku
    Değerli SPK çalışanlarından 01.01.2017’den günümüze bist 100,döviz ve altın işlemlerinde ani %10 düşüş ve artışların öncesinde 50 milyon TL üzeri ters işlem hacim yapan yatırımcı dökümünü istesek çok şey mi istemiş olurduk?
    Ben merak ediyorum mesela...
    Naci Ağbal'ın görevden alınmasından bir gün önce dövizdeki işlem hacminin misli yükselişini Masak çözebilir.
    Net rezervin milyar dolarlarının seyri de masak tarafından çözülebilecek işlerden.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,583
    Madem yorum istenmiş.😀
    SP500 4300/4500 bence son noktadır.Surada %4/6 mız varsa vardır.Globalde Orta vade özellikle mayis şanına yakışır derecede düzeltme beklerken biz fazla gidemeyiz.

Bist100 bu sayede yeni dip beklerim
    3/4 ay içinde....

elbette tepkiler olacaktır....

Sayfa 162/187 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •