Sayfa 129/186 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Tarih belirterek hisse satılacağı haberini gönderdiklerinde o hissenin yükseleceğini düşünülür, fiyatı yükselterek satarlar patron niye yüseliş beklentisi olan sıkıntısı olmayan hisselerini ucuz ucuz satsın. Ya yükselmiştir ya da bir sıkıntı vardır.

Sattık haberi ise sonun başlangıcı yaklaştı haberidir şeklinde düşünme eğilimi canlanır.
    Grafiklere bakınca bu somut olarak görülür.
    sn jako aralık başı kısa ve sert bi düzeltme gelirmi? sonra endexin yukselişi devam edebilirmi sizce??

2.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    sn jako aralık başı kısa ve sert bi düzeltme gelirmi? sonra endexin yukselişi devam edebilirmi sizce??
    Aralık ayının ikinci yarısında düzeltme bekliyorum.

tesekürler..

4.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Yüzde 60 nakite geçildi. Aman deyim düzeltme bitince haber edesin jako başkanım.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Haftalık çizilen mavi çizgide fiyat altta kalırken aynı çizgiye 4 saatlikte baktığımızda fiyat üstte kalıyor .Programsal bir hata mı var sizce bu şekilde trdview hatalı destek dirençlere neden mi oluyor . Screenshot_20201126-231701777_1.jpgScreenshot_20201126-231808340_1.jpg

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Amerikan borsa endeksinde trend bitti. Bist 100 dolar cinsi endeks grafiğinde de trend bitti. Aralık ortasına kadar yükseliş beklentimizi korumakla birlikte, bir kırılım ihlali beklentiyi bozar. Bunu ne bozabiler derseniz; ABD borsa endeksi bozar. Zıtlıklara göstergelerde değil de endekslerde bakıyorum ve uyumsuzluklar görülüyor.

7. 30.206 yukarı geçilemez ise, 28.000 lere inip boşluğu kapatmak isteyebilir.

8. Sn Jako
    Teşekkür ederiz

Zaman analizleriniz ve öngörülerinizin gerçekleşme oranı gerçekten iyi
    Amerikan borsa endeksinde trend bitti. Bist 100 dolar cinsi endeks grafiğinde de trend bitti. Aralık ortasına kadar yükseliş beklentimizi korumakla birlikte, bir kırılım ihlali beklentiyi bozar. Bunu ne bozabiler derseniz; ABD borsa endeksi bozar. Zıtlıklara göstergelerde değil de endekslerde bakıyorum ve uyumsuzluklar görülüyor.
    SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 129/186 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •