Sayfa 90/186 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Resim siteleri uçmuş grafikler de uçmuş. İmageshack.us sitesine yüklemeye geri döndüm, burada uzun yıllar duruyor.
    dış borsalar için trend bitti dedikten iki üç hafta sonra son iki üç günlük düşüşleri gördük. Dolarda yükseliş trendinin sonlarındayız. Doların yükselişi ve dış borsaların düzeltmesi bitince dış etkiler zayıflar. Grafikleri gün sonunda güncelleyeceğim.

2.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Resim siteleri uçmuş grafikler de uçmuş. İmageshack.us sitesine yüklemeye geri döndüm, burada uzun yıllar duruyor.
    dış borsalar için trend bitti dedikten iki üç hafta sonra son iki üç günlük düşüşleri gördük. Dolarda yükseliş trendinin sonlarındayız. Doların yükselişi ve dış borsaların düzeltmesi bitince dış etkiler zayıflar. Grafikleri gün sonunda güncelleyeceğim.
    Teşekkür ederiz

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.

3. Av ve avcı piyasası bu piyasa. Terse getirme üzerine kurulu. Grafikler göstergeler bir tarafta, tecrübe bir tarafta, ama asıl taraf zeka tarafı.
    Olması gereken olmuyorsa ve herkes olması gerekenin olmasını bekliyorsa ve büyük oyuncunun başka bir satıhta başka bir hesabı varsa ve bu da piyasaları etkileyecekse, olması gerekenin tersi olur.
    Şimdi olduğu gibi.
    Dışarısı için trend sonunu gördük. Güzel havada satışa ikna etmek için corona virüsünü kullandılar. Corona virüsünden ölenlere dair istatistiki bilgileri diğer ölüm sebeplerine dair istatistiki bilgilerle karşılaştırmış olanımız pek yoktur.
    Bizim borsamız, dışarısından fazlasıyla etkilendi.
    Ben ortalamalara, göstergelere sonra bakıyorum, öncelik verdiğim kırılım zaman dengesi.
    Türk borsası için kısa ve orta vade trendler bitti.
    Dışarısı için de dip görüldü kanısındayım.
    Terazi var tartı var mezura var, hepsini yan yana getirdim ve yarından itibaren piyasanın yukarı dönmesini bekliyorum.
    Trend bittiği için grafik yok, dışarısı için de trendler bitti.

4. XU30 için trend sonu 13 mart. Usd için 9 mart.

5. Bilgilendirme için tesekkürler
    Simdiden iyi haftalar

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olamaz, saygılarımla.

6. Önümüzdeki haftanın ilk günü düzeltmenin son günü, sonraki dört gün yükseliş beklerim.

7.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku

Türk borsası için kısa ve orta vade trendler bitti.
    Dışarısı için de dip görüldü kanısındayım.
    Terazi var tartı var mezura var, hepsini yan yana getirdim ve yarından itibaren piyasanın yukarı dönmesini bekliyorum.
    Trend bittiği için grafik yok, dışarısı için de trendler bitti.
    BİST için size göre dip görüldü, yeni bir rekor bekliyor musunuz sayın JAKO?
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Sayfa 90/186 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •