Sayfa 3/186 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Sn. JAKO , selamlar.

Bu çalışmanızı yazıya dökebilmeniz mümkün mü? ( anlamadığım için )

Teşekkürler.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Zaman analizine göre dip olması gereken haftaya giriyoruz, en kötü haftaya giriyoruz, ve dip bir yana yükseliş var, mana ve ehemmiyeti, ralli öncesinde oluş olarak okunabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Zaman analizine göre dip olması gereken haftaya giriyoruz, en kötü haftaya giriyoruz, ve dip bir yana yükseliş var, mana ve ehemmiyeti, ralli öncesinde oluş olarak okunabilir.
    Teşekkür ederim.İyi haftalar.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Önümüzdeki hafta dip olması gereken zaman, temel analize göre beklentisi bitmiş piyasanın düzeltmesinin dip demiş olması gereken zaman bu.
    15 Mart perşembe dip tarihi.
    Piyasa yükseliyor.
    Düzeltmelerde beklentinin tersine bir hareket devam ediyorsa, bu piyasanın o yöndeki trendinin gücü olarak algılanır.
    Ralli öncesinde olduğumuzu düşünmeye devam ediyorum.
    Bir sonraki hafta ise güvenli alım için bir aylık sürenin başladığı hafta.
    İlk çeyrek bilanço beklentisi hareketinin zamanı ise, Nisan 15 - Mayıs 15-20 tarih aralığı.
    Fibonacci zamanları grafiğinde güncelleme gerekip gerekmediğine yarın bakabileceğim.

5.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Önümüzdeki hafta dip olması gereken zaman, temel analize göre beklentisi bitmiş piyasanın düzeltmesinin dip demiş olması gereken zaman bu.
    15 Mart perşembe dip tarihi.
    Piyasa yükseliyor.
    Düzeltmelerde beklentinin tersine bir hareket devam ediyorsa, bu piyasanın o yöndeki trendinin gücü olarak algılanır.
    Ralli öncesinde olduğumuzu düşünmeye devam ediyorum.
    Bir sonraki hafta ise güvenli alım için bir aylık sürenin başladığı hafta.
    İlk çeyrek bilanço beklentisi hareketinin zamanı ise, Nisan 15 - Mayıs 15-20 tarih aralığı.
    Fibonacci zamanları grafiğinde güncelleme gerekip gerekmediğine yarın bakabileceğim.
    Hocam dip olarak kaç ı gorebiliriz önümüzdeki hafta?

6.  Alıntı Originally Posted by ebuhuzeyfe Yazıyı Oku
    Hocam dip olarak kaç ı gorebiliriz önümüzdeki hafta?
    Düşüş beklemiyorum, düşüş olması gereken süreç diyorum, yükseliyoruz diyorum. 93 bin puan üzerinde kapanışın mümkün olabileceği bir haftaya giriyoruz.
    "Beklenti bitti" denildikten itibaren bir ay süre geçti, buna rağmen yükselen bir borsa izledik. Bu, ralli öncesinde yaşanan bir durumdur dedik.

Sayfa 3/186 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •