Sayfa 180/186 İlkİlk ... 80130170178179180181182 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. xu100 Kanal direncinden döndü, on günlük işlemleri de iptal ettirseniz yararı olmaz. Deprem bölgesindeki ekonomiyi düşünün . Borsada pozisyon taşıyan beklenen büyük istanbul depremini de kulak arkası edemez,
    boğalar kesime gitti ayılara yem olmamak lazım.

2. Eski imkb başkanlarından Tuncay Artun borsa için "bahaneler piyasası" demişti. Bahanelerde mantık yok. Amerika'da faizler yükseliyor banka sektörü olumsuz etkilendi, perşembe ve cuma günkü düşüşleri bizim borsamızı da olumsuz etkiledi. Türkiye'de faizler enflasyonla arayı açtı en son %8,5'a düştü. Faiz düştü borsamız yükseldi, faizler yükselsin bu kez de faizler yükseldi diye yükselir. Faizler düştü banka sektörü kar patlaması yaşadı, faizler yükselirse beklenti nedeniyle yükselir. Tepkiler an'a özel.

3. JAKO
    @JAKO31281327
    ·
    Mar 15
    #bist100 #imkb #xu100 endeksinde düzeltmenin 21 mart gününe kadar devam edeceğini, devamında 24 nisan gününe kadar rallinin devam edeceğini tahmin ediyorum, hesaplama bir hafta sonra.

benim beklentimde salı gününe kadar düzeltme yönünde . sn Jako bunun sizin beklentinizle örtüşmesi benim için olumlu
    endesin 4991.39 ile 4947.37 aralığında destek bulmasına da itirazım olmaz..
    kazancınız bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Yarından itibaren yükseliş başlamazsa bunu bildin bilemedin diye düşünmemek lazım eğer tutmazsa piyasadan korkmak lazım.
    Grafikleri böyle okumak lazım.

her ne kadar 4981.39 (kırmızı) ve 4878.34 (beyaz)desteklerini hedef seçsem de bu seferki dip alımlarımı istediğim gibi yapamadım..yine de bereket versin... aşağıdaki grafiği göndermemin nedeni 2. şişman kadının sahneye çıktığın gözlemleyebilimek..

1.şişman kadın sahneye çıktığında opera biter.. 11. no lu sarı indikatör.. bu yukarı çapraz sonrası endeks 2 kapanış yapamamıs..anlamı artık yükseliş bitti yeni bir yükseliş için bu indikatörün 5384.56 üzeri 2 kapanış gerekir..

bu hafta ( bir değişiklik olmaz ise ) turkuaz renkli 2 şişman kadın yukarı çapraz atmış.. yorum gene aynı, yeni bir yükseliş için 5429.33 üzeri 2 kapanış gerekir..

gerçi bunun öncesindeki (sarı) 5258.48 direncide göz ardı edilmemeli.. sözün kısası yükselişler eskisi gibi güle oynaya olmayabilir..
    bu nedenle 5258.48 ve hemen altındaki beyaz 5153.04 dirençleri yakın takıp edilebilir..
    kazancınız bol ve daimi olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 180/186 İlkİlk ... 80130170178179180181182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •