Sayfa 181/186 İlkİlk ... 81131171179180181182183 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. bir önceki sayfayı okumayan iki önceki sayfayı da okumuyor bir önceki mesajı da okumuyor geliyor buraya ters indikatör deyip gidiyor. twitter hesabını bu tür için açtım.
    gün verdik saat verdik dönecek dedik döndü. döne teyze de döndü, döndü teyze de döndü, endeks de döndü ve ne zamana kadar yön yukarı ve hedefler nereler oraları da yazdık. kanun değil hareket halindeyiz saplantı yapmamak lazım.

2. Ons için bir zaman analizi yazarmısınız.
    Günlük ve haftalık olarak.
    Şimdiden teşekkür ederim

SM-G991B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

pazartesi salı günü eline sopayı alan XU100 e gelebilir (hızını alamayan çarşambayı bile sele verir) eemmee sonrası için havaların ısınması ile bahar çiçekleri açabilir.. 4600. ilk hedef ..ama kavga uzar ve hır çıkarsa 4585 seviyesine kadar da bu iş uzayabilir..4981 üzeri kapanış gelmedikçe benim Demi Moore ile olan senaryom bu şekilde.. eğer 4600-4585 aralığından dönerse Dasha Chesnokova ile 4981 5050 seviyesine kadar samba.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Dasha Chesnokova ile 4981 5050 seviyesine kadar samba.. iyi çalışmalar..
    4680 dedi aşağısını göstermedi ve ilk durağa geldik 4984.. yukarıda 5050 var ama 5.320 seviyesi daha önemli..4981 üzerinde kaldığı sürece teknik yoruma gerek yok..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

sn Jako umarım sayfanızı çok kirletmemişimdir.. ama bu teknik yorumu da yapmadan duramadım..

4981 üzerinde yoruma gerek yok dedim ama 5050 seviyesini görmeden hemen aşağı bastı.. biraz daha uzun bakayım derken farklı bir şey gördüm.. bu seviyeler görülecek diye bir iddia ve beklentim olmamakla birlikte bir kenara not düşmekte yarar var.. '' yahu arkadaş neler oluyor böyle'' şeklinde bir indikatör duyarsanız, söz konusu destekler aktif olabilir.. bu mesaj bir köşede bulunsun..

4681.77 - 4648.85 birbirine çok yakın olmakla birlikte oldukça önemli destekler.. hemen alttaki grafikte 4681.77 ve 4468.53 desteklerinin nasıl çalıştıkları görünüyor.. bu iki destekte kırılırsa bizi aşağıda yeni bir dip bekleyebilir..

yine burada da 4648.85 desteği mevcut eğer bu destek kırılırsa daha önce çalışan 4468.53 desteği sorgulanmaya başlayabilir.. eğer kırılırsa da. ilk çarpacağımız 55 günlük pembe var..3937.62 (halen yukarı yönlü olsa da endeksın aşağı gelmesi ile pembede yataya dönecektir..yataya dönen yeşil 3900.28 yine yataya dönen beyaz 3725.28.. dediğim gibi bu seviyelerin bir kenarda yazılı olmasında yarar var.... kazancınız bol ve daim olsun..

6. Nihayet, ralli göründü. Hedef 6000 puanlar. Yükseliş başlıyor.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    4981 üzerinde yoruma gerek yok dedim ama 5050 seviyesini görmeden hemen aşağı bastı..
    ağam bizimle eğleniiii..

bu sefer 5050 üzerine attı ve daha da ilginç görüntülere sebep oldu.. bir çok senette al sinyalleri gelmeye başladı.. ilk kolonda 8 farklı al sinyali kolunun 68 adedini aynı gün doldurdu.. umarım bir süre teknik yoruma gerek kalmaz..

not: ben çok kısa vade de işlem yapıyorum.. bu yüzden uzun vade işlem yapanların mesajlarımı dikkate almamalarında yarar var..

8. Altın uzun vadede yükseliş trendinde. Nisan sonunda satış gelebilir, güze kadar yükseliş, sonrası coşku olursa mümkün olur, gelecek seneye konsolide olursanın zamanı son dikey çizgi.

Sayfa 181/186 İlkİlk ... 81131171179180181182183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •