Sayfa 146/187 İlkİlk ... 4696136144145146147148156 ... SonSon
Arama sonucu : 1489 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Yazdıktan sonra ekranı kapatmıştım eksiye dönmüş tekrar ��

2. Düşerek konsolide oluyoruz sanırım..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by yksl Yazıyı Oku
    Düşerek konsolide oluyoruz sanırım..
    Sarkma ve dalgalanma etkisi, tarihlerde rotasyon etkisi yapabiliyor. Bugün bu oldu. Uzun vadede bir bozulma yok.

4. Ay sonu yaklaşırken aklımıza viop hesaplaşmasını getirmiyoruz hep mesafeli olduğum bir piyasa olduğu için hiç aklıma gelmiyor.

5. Sayın jako, bugün olan derin çöküntüden sonra index ile ilgili güncel yorumunuz nasıl olur? Bu büyük ve ana bir düzeltmenin başlangıcı mıdır? Zaman analizinize göre rotasyonlar sonucunda büyük buhran başlamış mı oldu? Boğa etkisi devam eder mi ayı piyasası havaları mı bu sizce?
    Index ile ilgili önümüzdeki 3 ayı nasıl değerlendirebilirsiniz, fikirlerinizi merak ediyorum. Teşekkürler iyi geceler.

6. Delilik, aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir.

Albert Einstein

7.  Alıntı Originally Posted by JGamez Yazıyı Oku
    Sayın jako, bugün olan derin çöküntüden sonra index ile ilgili güncel yorumunuz nasıl olur? Bu büyük ve ana bir düzeltmenin başlangıcı mıdır? Zaman analizinize göre rotasyonlar sonucunda büyük buhran başlamış mı oldu? Boğa etkisi devam eder mi ayı piyasası havaları mı bu sizce?
    Index ile ilgili önümüzdeki 3 ayı nasıl değerlendirebilirsiniz, fikirlerinizi merak ediyorum. Teşekkürler iyi geceler.
    Yaklaşık 14 ay daha sürmesini beklediğim bir boğa piyasasındayız, beklenen düzeltmeyi iki üç güne sıkıştırıp araya sığdıracaklar kanısındayım.

8. Analizin yarısı gösterileni görmek, kalan yarısı ise niyet okumaktır.

Sayfa 146/187 İlkİlk ... 4696136144145146147148156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •