Sayfa 142/186 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
Arama sonucu : 1488 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1. Sn Jako bu öngörülemez zamanlarda bile analizlerinizi paylaştığınız için teşekkürler. İlgiyle izliyoruz.
    Bitcoin de fena çöktü- burada bir analiz yapılabilir mi? Bu düşüşün borsalara etkisi olur diye düşünüyorum?

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
    Sn.Jako. Trump ın bugün azli beklediğiniz 14 Ocak kırılımını (ABD borsalarında düşüş başlangıcı) tetikler, hem ABDde hem bizde düzeltme. düşüş başlar mı sizce?
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

3.  Alıntı Originally Posted by Karya Yazıyı Oku
    Sn.Jako. Trump ın bugün azli beklediğiniz 14 Ocak kırılımını (ABD borsalarında düşüş başlangıcı) tetikler, hem ABDde hem bizde düzeltme. düşüş başlar mı sizce?
    bugün perşembe günü bizim için trend sonu. ve önümüzdeki bir yıldan fazla bir sürenin 15 aylık bir sürenin hararetli bir ralli olarak yaşanabileceğini düşününce, düzeltmelerin sığ ya da yükseliş olarak yaşanabilme olasılığını da düşünmek gerekiyor.
    Aylık bakınca bunu görüyorum.

4. sayın Jako uzun zamandır sizi takip ediyorum,çok başarılı paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum.
    bize öğretilen teknik bilgiler galiba hepsi çöp oldu?

5. 14 ocak trend sonu çalışıyor mu ki?

6. Piyasayı anlamak ve doğru tahmin edebilmek için bakılacak grafiklerden biri de banka sektörü endeksi olmalı.
    Banka sektörü trend sonunu onayladı. Bugün cuma, trend sonundan sonraki ilk gün ve hafta sonu. Kritik gün.

7. Beklediğimiz bir düzeltme olduğu için, bekleyeni çok olduğu için bu düzeltmenin mart 2020 gibi derinleşmesini beklemiyorum. Farkı süresi olur, 4,5 ay sürer.

8. THYAO grafiği ABD borsa endekslerine plotter gibi bağlanmışsa, bankalar gevşese de düzeltme güdük kalacaktır. öncü grafikler abd borsa endeksleri ve thyao. Düzeltme takibi banka endeksi grafiği.

Sayfa 142/186 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •