Sayfa 183/757 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 6052 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. aranızdayım arkadaşlar

2.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Gerçekten inanılmaz. Faaliyet karı göz önünde bulundurulduğunda fazlasıyla kelepir fiyatlandığı görülecektir.
    Bu yıl gelen hemen hiçbir bilançoyu hakkıyla değerlemedi. Üstelik fiyatı geri bile geldi.
    Birileri, bize kötü bir şaka yapıyor galiba?

Ama ben yine de ümitliyim. Kısa vadeli düşünmüyorum. Mutlaka birileri, Blcyt'ımı fark edecektir.
    Bir yanlış var ve o yanlış düzeltilir inşallah....

3. Takas paylaşabilirmisiniz.

4. BLCYT - Bilici Yatırım

Endeksin ve diğer hisselerin sert satışlarına bakarsak sağlam durduğu kesin. Yarın endeks izin verirse hareket yapabilir.

Yatırım tavsiyesi asla olamaz.
    hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Yani 70 lere verirse 20 bin daha alirim

6.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Yani 70 lere verirse 20 bin daha alirim
    ya kardeşim geç bunları yanlış strateji patronla inatlaşılmaz 1.70 diğil 0.70 bile verir geç bu işleri madem malın var uslu uslu otur kenarda tahrik etme kimseyi..

7. 😁😁 ORİYEN73 Kardeş ben söylemesemde adamlar 1000 lotu bile hesap eder ama bunlarla başa çıkmanın yolu sabır..ben inatlaşma amacıyla sölemiyom fakat hisse buralardan çok kelepir dün site arkadaşımla yazıştım 2 gün içinde bir yere patlar diye tam bugün patladı afrin işi balyoz gibi indi yoksa hisse 1.94 civarı kapatırdı...zaten geçenki 1.94 ten 1.28 hareketinde 35 bin lotum vardı vermedim arada alsat yaptıklarım hariç şimdi hiç vermem ben bu konuda cok güveniyorum kendime ve bu sabır darbeden beri yüzde 400 kazandırdı...sabır arkadaşlar hele hele hisseye güveniyorsak ( ki benim kazandığım diğer hisselerin içinde ) en güvensizi bu yinede güvenmek istiyorum sabır en iyi strateji....rahat olma sebebim elimdeki 55 bin pörtföyümün %10 u...bir ...inşallah herkes kazanır..

8. Abi hoş geldin hayırlı olsun da , hisseyi tercih sebebini anlatmadın, biz hisseyi zaten biliyoruz da, sen niye aldın
    Valla ince eleyip sık dokuyanlardanım ama bir türlü piyasada umduğunu bulamayanlardanım,önünde sonunda şeytanın bacağını kıracağıma inanıyorum,bu kısmetsizliğe bir son verebilmek amacıyla gece gündüz didiniyorum
    Bi sebep sorduk abi , sızlanmana gerek yok herkes senin yaptığını yapıyor
    Tamam söyleyecem madde madde
    Şirketin sermayesi küçük gitmeye niyetlenirse hızlı gider , hem para kazanırım hemde sattığım hisselere karşı kazanırım
    KARI güzel sermayenin 3'te biri kadar karı var
    Defter değeri düşük, karlılığı böyle devam ederse 5 yılda piyasa değeri kadar kar yazar
    Hisseye patronlar sahip çıkıyor görünüyor, yaptıkları geri alımlarıyla
    Ham maddenin yetiştiği şehrimizin göbeğinde kurulu ham madeeyi uygun fiyatta almak için çoook avantajlı
    Tamam abi hisseyi anladık ucuz bulup almışsın peki şu siyasal ortamın gerinliği seni korkutmuyor mu her daim hissedesin
    Yook niye korkayım ki , ülkemizin başına 15 temmuz'dan daha büyük felaket gelemez
    Biliyorsunuz ülkemizin kılcal damarlarına kadar sızmış olan emperyal güçler maşasıyla ülkemize f16 larla tanklarla helikopterle saldırdı , bu millet gece darbeyi savuşturup ertesi gün hiç bir şey hayatına devam etti , tabii meydanları boş bırakmayıp tedbirli davrandı,haftanın ilk mesagününde de darbe şokunu atlattı
    Ne alaka abi
    Ne alaka olacak ozamanki endekse bak şimdiki endekse bak görürsün de dediğimi
    SON olarak şunu diyeyim ülkemizin başına 15 temmuzdan daha kötü bir şey gelemez çünkü o zaman içeriden kuşatılmıştı kurumlarımız , artık büyük bir oranda kurumlarımız hainlerden temizlenmiştir
    Abi biliyoruz bir çok kere siyasi yazılar yazdınız diye ceza aldınız gene ceza alacaksınız
    Yoook canım borsa ekonominin ve siyasetin barometresidir , siyaset konuşmadan borsa konuşulmaz bunu herkes biliyor..,
    Ha bak şeyi unuttum daha önce aldığım bir hissede bir dostum var analizlerine güveniyorum ondanda bilanço hakkındaki görüşlerini aldım, sağolsun ücretsis danışmanlık hizmeti veriyor, namı diğer(değer) her neyse

Sayfa 183/757 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •