Sayfa 207/755 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 6038 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. endeks eksili olunca blcyt da düzeltmesini yaptı...2,11 e kadar düştü ve daha sonra ağırlıklı ortalaması olan 2,15 ten kapattı..bu rakam aynı zamanda dünün ağırlıklı ortalaması idi...bu sabah bir zayıf gördüğümde buraya kadar düşüp daha sonra toparlanmasını beklediğimi söylemiştim bir dostuma....gün sonunda toparladı ama çok daha aşağısını gördü...bence sıkıntı yoktur..düzeltme her halükarda iyidir..

işlem hacmi 3 milyon tl oldu...dün agresif çıkarken bu rakam 6,241 milyon tl olmuş idi..isterse işlem hacmini tekrardan düşürmek de isteyebilir...artık düzeltmelerde en düşük işlem hacmi 1 milyon tl olarak görünüyor....yani bu miktara kadar da düşürebilir...ama bu gün görünüşte bana düzeltmesini bitirdi gibi göründü...sağlam durması hoşuma gitti...dünkü %9 lık çıkışın düzeltmesi %2,5 kadar eksi ile bitirmiş olması iyidir...normalde bir çok hisse %3-5 aralığında düzeltme yapabiliyorlar..

ben hala pozisyonumu bozmuş değilim....sabır ile tutmaya devam...bir de birazdan temeline de bakmak istiyorum..bakayım ben neler görebileceğim...???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. ilginçtir ki bu sabah hisse hafif ekside iken bir dostum durumu bana sorduğunda 2,15 seviyesine kadar inebileceğini söylemiştim...bunu az çok tahmin etmeme rağmen herhangi bir satış yapmadım...artık alıştık çıkış ve düzeltmelere...nerden baksan bu düzeltme dahi bizim aylık maaşımızdan fazla olmasına rağmen bu miktara burun kıvırıyoruz... buradaki lot adetim 35 bin adettir..bakalım kısmetimizde neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Sabah seans açılmadan soran arkadaşıma da 2,12 ye kadar düşebilir demiştim. 2,12-2,13 den aldım az biraz daha.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ilginçtir ki bu sabah hisse hafif ekside iken bir dostum durumu bana sorduğunda 2,15 seviyesine kadar inebileceğini söylemiştim...bunu az çok tahmin etmeme rağmen herhangi bir satış yapmadım...artık alıştık çıkış ve düzeltmelere...nerden baksan bu düzeltme dahi bizim aylık maaşımızdan fazla olmasına rağmen bu miktara burun kıvırıyoruz... buradaki lot adetim 35 bin adettir..bakalım kısmetimizde neler olacak ??
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

4.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Sabah seans açılmadan soran arkadaşıma da 2,12 ye kadar düşebilir demiştim. 2,12-2,13 den aldım az biraz daha.
    2,12 hissenin günlük kapanışı olduğu için destek idi benim gözümde yani burası önemli bir nokta idi...2,15 ise blcyt ın ağırlıklı ortalamasının olduğu yer idi...bir çok hisse zaman zaman dünün ağırlıklı ortalamasını görmek isteyebiliyorlar...

bu iki nokta arasından daha aşağısına ineceğini açıkçası tahmin etmedim...bu kadar gevşeyeceğine ihtimal vermemiştim...ama 2,15 e ihtimal veriyordum...orayı hızlıca görüp tekrardan yukarıya yönelmesini bekliyordum...herhangi bir aksilikte hisseyi elimden kaçırmak istemediğimden herhangi bir işlem yapmadım...yoksa başarabileceğime inansaydım yapmaktan çekinmezdim....

bir yandan %3 lere varan bir fark diğer yandan da hisseyi kaçırabilme ihtimali...ben bu iki tercihten kaçırmamayı tercih ettim..artık hayırlısı olsun dostlar...

kazan kazan dostum...sen daha başka neler düşünüyorsun...birazdan bende kendimce inceleyceğim ...acaba senin öngörüne göre üç aylıklar nasıl gelir ??

5. Keko.Hocam beklentı ne bunda... çaycı mı beklenıyo yoksa...))

6.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Keko.Hocam beklentı ne bunda... çaycı mı beklenıyo yoksa...))
    bilançosudur dostum...bilançosu iyi oldu mu çaycısı da simitçisi de manavı da sıraya girer...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bilançosudur dostum...bilançosu iyi oldu mu çaycısı da simitçisi de manavı da sıraya girer...
    Senin yeşil gözlünün geldi Blançosu Keko hocam.
    Onada bir ara bak istersen.

8.  Alıntı Originally Posted by knox Yazıyı Oku
    Senin yeşil gözlünün geldi Blançosu Keko hocam.
    Onada bir ara bak istersen.
    bakmaya çalışırım ...yanlız biraz önce blcyt için bir çalışma yaptım ama gönderince nedense yapışmadı...yarım saattir uğraşıyordum...bu seferlik kısa kısa yazacam..

Sayfa 207/755 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •