Sayfa 231/756 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 6042 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. evet dostlar böylece 2,40-50 leri artık konuşmaya başladık....ALLAH ıma binlerce kez şükürler olsun ki yüzümüzü kara çıkarmadı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. topikte kimseden ses çıkmıyor yahu...kendimi kendi kendine konuşan deli sanıyorum... bir ses verin bir sevinin sesinizi duyayım yahu...yoksa çıldıracam....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Biz topik sakinleri gurultu çıkarmayı sevmiyoruz. İçimizden seviniyoruz. Öylesi sanki daha iyi gibi...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

4. A grubu hisse olacaginin ayak sesleri olabilir mi ? YTD

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    topikte kimseden ses çıkmıyor yahu...kendimi kendi kendine konuşan deli sanıyorum... bir ses verin bir sevinin sesinizi duyayım yahu...yoksa çıldıracam....
    Dolar 3,8170

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    '' İlkelerine bir kez dahi olsun ihanet eden insan, hayatla olan saf ilişkisini yitirir. Bir insanın kendine karşı hile yapması, onun filminden, hayatından, her şeyinden vazgeçmesi demektir.

6. ha şöyle ses verin dostlar..kendimi bir an deli sandım...hikaye anlatıyorum , seviniyorum ses verin diyorum ama ses yok... topiklerde tek sesliliği sevmiyorum dostlar...hatta tek yönlü düşünceleri de sevmiyorum...olumlu olumsuz ,duygu ve tecbüler ve hatta anıların bile bir değeri var...hepsi bize ışık tutuyor..

7.  Alıntı Originally Posted by sur un sesi Yazıyı Oku
    Dolar 3,8170

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bilici için güzel bir fiyat...zaten 1 ocakta 3,79 muş dolar...yani çok çok az çıkmıştır...bu ayın sonuna kadar böyle devam ederse neredeyse döviz borcundan dolayı çok az zarar yapacak....

8. Euro ise 4,55 tl ile bu çeyreklere girmiş...şu anda ise 4,74 tür...buda %4 lük bir çıkış demektir...

blcyt ın döviz açığının 23 milyon tl si dolar bazlıdır dostlar...geriye kalan 30 milyon tl lik kısmı ise Euro bazlıdır...bu durumda şu ana kadar 1,75 milyon tl lik bir olumsuzluk söz konusudur....2017 son çeyrekte bu miktar 4,25 milyon tl idi...şu an için 2017 son çeyreğe göre 2,5 milyon tl ekstra bir olumluluk var...

yani olası 2018 ilk çeyrek karına ekstra 2,5 milyonluk bir artış söz konusu olabilir...

Sayfa 231/756 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •