Sayfa 233/758 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 6057 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Emeğine yüreğine sağlık diyorum dualarımdasın 🙏

Keko kardeş, maç anlatır gibi hisse anlatıyorsun. Hiç sıkılmıyor musun?
    Biz okurken yoruluyoruz. Ne zaman vakit bulup da yazabiliyorsun bu kadar yazıyı?
    Patron görmesin, şişler vallahi.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

3. YaZmayıncada sattı kaçtı diyorlar kardeş , yaranılmıyor ki bu insan oğluna

4.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Keko kardeş, maç anlatır gibi hisse anlatıyorsun. Hiç sıkılmıyor musun?
    Biz okurken yoruluyoruz. Ne zaman vakit bulup da yazabiliyorsun bu kadar yazıyı?
    Patron görmesin, şişler vallahi.
    zaten o yüzden bu kadar işi bana yüklediler...geçmişte bizzat kendi adıma bir topiği yönetiyordum...sürekli yazınca ve işlerimi de ihmal edince bana başka bir vatandaşın işini de yüklediler.. zaten iki üç gündür doğru dürüst işimi yapamıyorum...ama 10 parmak hızlı yazabildiğim için çok şey yazabiliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by Poyurazbey Yazıyı Oku
    YaZmayıncada sattı kaçtı diyorlar kardeş , yaranılmıyor ki bu insan oğluna
    evet sende haklısın...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    2,36 destek görevi görecek dostlar...buradan desteğini alıp tekrardan yukarı yönelmesini bekliyorum...bu günlük kapanışı 2,40-42 civarı bekliyorum...bakalım nasıl olacak ??
    kapanışımız 2,41 oldu..ağırlıklı ortalamamız 2,39 oldu ...ağırlıklı ortalamasının üzerinden bir kapanış yapmış olması hissenin güç kayıp etmediğini gösteriyor...ikinci bir konuda bu günkü primi 3,2 milyonluk işlem hacmi ile yaptık...dünkü işlem hacmi ise 2,2 milyon idi...bunun nedeni bir çok kişinin hisseyi tutması bu nedenle tedavüldeki hisselerin azalmış olmasıdır...dün biraz da daha önce maliyetli olan yol çıkıldı o yüzden de daha az işlem hacmi ile daha çok çıkabildi...

bu günkü işlem hacmi de normaldir...hisse hala çıkış isteğinde...yarın büyük bir ihtimalle bu gün geçemediği 2,49 ları tekrardan test etmeye çalışacaktır...

geçen hafta bu haftayı kast ederek artık 2,40-50 lerden söz etmeyi beklediğimi söylemiştim...sonunda o aralığa geldik...hisse sağlam çıkmasına devam ediyor...çok da agresif olmadan çıkışına devam ediyor...

aslında yorum yapmayacaktım ...çünkü herşeyi zaten görüyordunuz..ama yine de aramızda çok acemi arkadaşlar var onlar için bu yorumu yapıyorum...

7. işin ilginç yanı daha dünden hissenin nerelere çıkabileceğini ve yine nereden destek alıp yukarı dönebileceğini söylemiştik...bu gün hissenin her hareketi tam da tahmin ettiğim gibi oldu...umarım bu şekilde tahminlerimiz doğru çıkarak hep beraber yolumuza devam ederiz..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    işin ilginç yanı daha dünden hissenin nerelere çıkabileceğini ve yine nereden destek alıp yukarı dönebileceğini söylemiştik...bu gün hissenin her hareketi tam da tahmin ettiğim gibi oldu...umarım bu şekilde tahminlerimiz doğru çıkarak hep beraber yolumuza devam ederiz..
    Valla abicim saygı ve hayranlikla yorumlarinizi izliyorum aman bizi yorumsuz bırakma

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 233/758 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •