Sayfa 249/759 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Poyurazbey Yazıyı Oku
    Hacime bak dibin dibi düşmemesi bile mucize mi denir ne denir bilmem ki , helal olsun
    en son işlem hacmi 3 milyon yaptıktan sonra tekrardan 2,35-36 diplerini görecek kadar düzeltme yaptı...düşen işlem hacmi hissenin dip yaptığının bir göstergesidir...genelikle hisseler dip yaptıktan sonra da çıkış arzusuna girerler...

yüksek hacimlerinden her zaman ürkmüşümdür tam tersi durumunda yani hissenin işlem hacmi yönünden dip yaptığı vakitleri de sevmişimdir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Vallahi sen ne dersen kapıtta o yöne hareket ediyor seni tebrik ederim abi iyi ki varsın

3.  Alıntı Originally Posted by Poyurazbey Yazıyı Oku
    Vallahi sen ne dersen kapıtta o yöne hareket ediyor seni tebrik ederim abi iyi ki varsın
    sen de iyiken varsın dostum...yoldaşım, kankam... sen olunca insan sıkılmıyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. İnş senin le sağlığım da yerine geldi sana bilgilerine tecrübelerine sonuna kdr inanıyorum banvitte yaptığım %30 zararı seninle sadece blcyt da çıkaracağıma tüm samimiyetimle inanıyorum çünkü güzel istikrarlı sağşam bi şirket bulmuşsun yeni yeni farkına vardım

5. kaliteli hisseler bu borsada çoktur...tabi bizim hepsinden haberimizin olması mümkün değildir...biz de ancak çapımız kadar bazı şeyleri görebiliyoruz...iyi hissede zarar da çıkar kara da geçilir...ben bu şekilde son üç yılda çok kazandım...daha önce de sölemiştim şu anda keşkem şu hisse elimde olsaydı dediğim bir hisse yoktur..tabi bir tek yataş hariç...şu anda geçmişteki 5000 lotumu hala yerine koyabilecek kadar kazanmış değilim..iki üç hafta önce fazlası ile yerine koyabiliyordum ama şu anda koyamıyorum...

spek hisselerinde bir kez ,iki kez ,üç kez kazanılabilir ama bir kere de yakalandın mı tüm karı verdiğin gibi üzerine de koca bir zarar ile karşılaşılabiliniyor...bence sağlamcı olmak lazım...gerektiği yerde risk de almak lazım ama bu riski iyi hissede almak daha mantıklı...

6. görünen o ki dışarda çok mal var vede kimse dökülmüyor öyle olunca da böyle oluyor

7. 2,40 ın üzerine çıkabilseydik çok iyi olacaktı..umarım önümüzdeki dakikalarda toparlarız...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    2,40 ın üzerine çıkabilseydik çok iyi olacaktı..umarım önümüzdeki dakikalarda toparlarız...
    Sonunda 2,40 ın üzerine çıkabildik...buranın üzerine çıkmak deveye hendek atlatmak kadar zordu...şimdi önümüzde 2,51 e kadar maliyetli nisbeten dikensiz vede engelsiz bir yol var..umuyorum ki bu yolda çıkışımıza devam ederek en kısa sürede 2,50 lerin üzerine çıkarız..artık 2,50 nin üzerinde kapanışlar yapabilmek en büyük temenimizdir...

Sayfa 249/759 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •