Sayfa 509/759 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 6065 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Tekniği olgunlaşmış bir hisse daha,,1.64-65 lerden mallandık,,ay sonuna kadar bir hareket çekebilir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Bunun olgunlaşma yeri 1.30 lar gibi üstünden alana kısada yedirmiyor.. Bende biraz yüklenecem ama güven vermiyo.. Son dönemdeki bilanço olgunlaşmasını hisseye olumlu yansıtmadı zübükler...

4. Bayat balık gibi kimse dönüp bakmıyor çürüyüp gitmeyi göze almış .Bu durum kimin işne yarar bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Tekniği olgunlaşmış bir hisse daha,,1.64-65 lerden mallandık,,ay sonuna kadar bir hareket çekebilir.
    haydi aslanım,,bastır ankaragücü,,ay sonuna 13 gün kaldı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. bilançosu iyi...istikrar var ....hisse fiyatı çok aşağıda...

Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Boşuna kasma hisseyi benim istediğim yere geleceksin aynı sözleri 2.80 de egpro için demiştim mal 15 lira sende geleceksin hedef fiyatına tıpış tıpış... Hergün hissemi gör diye tavanına yazıyorum... Ytd
    Burada Falcon Heavy muamelesi yapmışsın

Bu kadar erkeklik yapıp basıyosun versene gün içinde 1.65 e görelim... Hisseye batık muamelesi yapıyosun becerksiz oyuncu
    Bunun olgunlaşma yeri 1.30 lar gibi üstünden alana kısada yedirmiyor.. Bende biraz yüklenecem ama güven vermiyo.. Son dönemdeki bilanço olgunlaşmasını hisseye olumlu yansıtmadı zübükler...
    1.30 diyerek batık muamelesi yapmışsın

Karar ver batacak mı uçacak mı.

Borsada soğukkanlı olmak gerek , aksi taktirde hisselerdeki dalgalanmalar psikolojimizde de de dalgalanmalara yol açar ve bu hiç iyi olmaz sağlığımız için.

Ak,,31000 lot aldı,boşuna almaz,,alnus ile tera fren görevi yapıyor,,bakalım hissenin önünü ne zaman açacaklar.

Sayfa 509/759 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •