Sayfa 521/755 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 6038 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. 1.65 maliyetle aranizdayim.. Hadi bakalim hareketlensin buralar artik..

2.  Alıntı Originally Posted by zincirsiz Yazıyı Oku
    Dostum bosa yorma kendini. Biz bunlari vaktinde ahtapot ile davul zurna oklava vs. ile anlattik. Olmuyor ne yapsa olmuyor 20 milyon kar gelse olur mu? Cuk. Olmaz. Sen n inci kisisin. Dediklerin dogru ama maalesef olmuyor.
    herşeyin bir vakti var...olacak o kadar....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Yakındır hareketler az sabır korkanlar trenden inmeyi tamamlasın bakalım yukarılarda 2 3 bin lot satıcı var sadece iyi bilanço ile tavan da açılabilir yapmadığı sey değil biraz sabır millet

4. Trende adam kaldimi ki? Kac tane eski dost biliyorum burda yazip aylarca bekleyen, adam 1 yil sabrediyor dayanamayip satiyor. Son gelen bilanco kotumuydu de buralarda surunuyor. Saman alevi gibi hareketler yapip yine basladigi yere geliyor. Umarim siz hakli cikarsiniz ve ender kazananlar olarak tarihine gecersiniz. Yoksa ucuz mu cok ucuz ama yuzune bakan yok, hele bu piyasada adi, gecmisi belli bircok firma bu fk larda surunurken!. Yoksa sirketin karliligina ucuzluguna ederine saygim var ama cibiliyeti mi bozuk ne diyim bilemiyorum olmuyor iste. Agasi, anasi,danasini var mi bilmem ama varsada "sen aga ben aga bu inegi kim saga" modunda. Dedigim gibi keske ben yanilsamda siz kazansaniz. Ama isiniz eskiler gibi cok zor bence. Tecrubeyle sabittir tasi catlatir. Ytd.

5. İngilizlerin bir atasözü var no pain no gain acı yoksa kazanç da yoktur eğer bir şeyin ederi varsa o zaman beklemeye değer bu hissenin yüzde 50 prim yapması 3 4 günü geçmez bir hareket başladımı satıcı kalmaz ortada ben o riske girdim bekliyorum 2 nin altında satmam saygılar

6. temelcilerin bu lafı çok hoşuma gidiyor...hisse eninde sonunda ederine gider...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Biz zamaninda cook bekledik olmadi ama umarim siz kazanirsiniz. Sizi ilk tebrik edenlerden biri de ben olacagim size sozum olsun. Ama olurda %10 giderse hemen tebrikte beklemeyin😄. Sizlere bol sans diliyorum dostlar.

8. Hissenin temettü veriminin yükselmesi hisseye olan talebi arttıracaktır. Talep artarsa kardayızdır. Talep artmazsa da ucuzdan toplamaya devam. Ne kadar tutabililrler. 2 liranın altında kaldığı müddetçe,, sigara parası kadar toplarım artık..

Sayfa 521/755 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •