Sayfa 535/755 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 6037 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Endeksin 1500 puanlık yükselişine tepki vermedi,,bilanço görüntüsünü yansıtıyor gibi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. bu gün bilanço gelecek dostlar....birileri güzel süpürdü...umarım bilanço çok güzel gelmiştir...1,64 ü gördük..şu anda ise 1,60 tayız...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. son günlerde çok düşük hacimler ile düşmüş olduğumuzdan dolayı bu gün 1,51 i görmemize rağmen çıkışımız agresif oldu...son günlerde olası çıkışlar sert olacak diyordum...bakalım bilanço nasıl gelecek ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    son günlerde çok düşük hacimler ile düşmüş olduğumuzdan dolayı bu gün 1,51 i görmemize rağmen çıkışımız agresif oldu...son günlerde olası çıkışlar sert olacak diyordum...bakalım bilanço nasıl gelecek ??
    sayenizde sayfaya hareket geldi

5.  Alıntı Originally Posted by kemosabe Yazıyı Oku
    60 milyon TL doviz acigi olan Celik Halat zarar aciklamis. Yildiz sanayi sirketleri bile bu ceyrekte hayal kirikligi yasatti. Umarim burada bir benzeri kazayi yasamayiz... Ve umarim yatirimci iliskileri gorevlilerinin beyanlari, bilancoyla birebir uyum saglar (bu turden aciklama yapmaya iyi cesaret etmisler dogrusu)... Saygilar, bol kazanclar...
    ben borsadan bir çok hisse aldım ve aldığım bir çok hissenin bizzat şirket yetkililerini arayıp öğrenmek istediğim şeyleri sormuşumdur...bu konuda bir çok şirket ketum iken blcyt yetkililerini tam bir yatırımcı dostu olarak gördüm...her konuda çok yardımcı oluyorlar...patronları iyi ve dürüst ,çalışanları da öyle...umarım hakketi fiyata çıkar...eğer piyasa çıkarmıyorsa umarım patron gereken müdahaleyi yapar...çünkü geçmişte sermayenin %10 u kadar borsadan toplamışlardı...o sıralarda blcyt da 2,55 i görmüştü...aynısı neden olmasın...

bu arada elinde hisse bulunduran herkesin bu konuda şirketi aramasında fayda var..gerekiyorsa patron borsadaki hisse fiyatına müdahale etsin...

şirketin tlf nu şudur 0322) 394 44 10 bu numaradan yatırımcı ilişkilerini bağlatıyorsunuz...her konuda yardımcı oluyorlar....

6.  Alıntı Originally Posted by pm204 Yazıyı Oku
    normalde geldiğim her hisse heyecanlanır ve çoğu sefer yukarıya da hareketlenir ama bazen de hareketlenmez ama bilançolar geldikten sonra ve haklılığımız ortaya çıktıktan sonra hisse yukarıya hareketlenir...

yakın geçmişte durdoda 3,90 dan maliyet yapmış idik...oraya da ilk gittiğimizde bir iki hafta hisse garibanları oynamıştı...benim aldığım fiyatın %5 kadar da altını görmüştü...ama sonrasında hisse hareketlendi...dün de hisse 7,05 fiyatında bilançosunu bekliyordu...

blcyt ,karel ve durdoyu çok yakından takip ediyorum..bu üçünden birinde bilançoyu karşılayacağımı söylemiştim...şu anda nasip blcyt da oldu...bakalım bilanço nasıl gelecek ?? bu üçünün de bilançosunu çok merak ediyorum...

7. hadi blcyt bu fk larda durman ayıp...canlan biraz..bak şu anda fk 2,6 ....ciron artıyor ,karın artıyor,yatırımların artıp kapasiteni yükseltiyorsun ..şu anda adi işe yaramaz spek kağıtları ile kendini bir tutuyorsun..gerçi batık hisseler dahi şu anda fk 5 lerdedir...inat etme temel analize ,teknik analize ayıp oluyor..şu dürüst güzel patronundan biraz utan...

şu fiyatların herkesi utandırıyor...eminim ki şirket yetkilileri de buna üzülüyorlardır...bu ayıbı onlar da kaldıramaz...

Alıntı Originally Posted by pm204 Yazıyı Oku
    evet yav,,yaprak kımıldamıyordu
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 535/755 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •