Sayfa 554/755 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 6039 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

temettü açıklandıktan sonra 1.51 den 1.84 e %22 prim yaptı.
    düzeltmesi normal.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    temettü açıklandıktan sonra 1.51 den 1.84 e %22 prim yaptı.
    düzeltmesi normal.
    Böylesi ucuz ve temeli sağlam hisse için buralar komik rakamlar gerçekten...kısada girenlerin satışları var ata yatırım baskılıyor dünden beri..
    2 nin üzerine yerleşirse hisse rahatlar...

3. Temettüden sonra hisse daha da ucuzlayacak kelepir olacak...bu fiyatlardan satanlar hangi hisseleri alacak merak ediyorum piyasaların durumu malum 1-2 çeyrek bilançolar zayıf gelecek ancak bilici için bu durum geçerli değil...bilançolar istikrarlı şekilde gelmeye devam edecek..

4. Yönetim hisse fiyatının çok ucuz olduğunun farkında nede olsa hisse fiyatı şirketin itibarı..bu durumu tersine çevirecek hamleleri yatırımcılar olarak acilen bekliyoruz...

5. herşey güzel ama ucuz olan o kadar hisse var ki blcyt ucuz diye buraya yatırımcı neden kaysın.....normal diğer hisseler gibi gider diye düşünüyorum....

6. şu anda işlem hacmi çok az...bunu koskoca bilici ailesine yakıştıramıyorum...hisselerini kendi haline bırakmışlar...saldım çayıra mevlam kayıra durumuna koymuşlar hisseyi...yönetimin bu ilgisizliği gerçekten de hiç yakışmıyor..iki kademe kar etmek için geliyor yatırımcılar....

gerçekten de çok yazık...acilen bir müdahale gerek....yoksa bu hisse kalpten gidecek...hisseye en çok güvenenlerin de sabrı bir yere kadardır...hepimiz etten kemikten yaratılmışız...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by TFX Yazıyı Oku
    herşey güzel ama ucuz olan o kadar hisse var ki blcyt ucuz diye buraya yatırımcı neden kaysın.....normal diğer hisseler gibi gider diye düşünüyorum....
    O ucuz dediğiniz şirketlerin bilançoları zayıf gelmektedir önümüzdeki süreçtede zayıflık sürecektir..bilicinin bilançosunu detaylı incelemenizi tavsiye ederim..

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Böylesi ucuz ve temeli sağlam hisse için buralar komik rakamlar gerçekten...kısada girenlerin satışları var ata yatırım baskılıyor dünden beri..
    2 nin üzerine yerleşirse hisse rahatlar...
    temelin yanında tekniği de çalıştırıyorlar.

YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 554/755 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •