Special Days Image
Sayfa 562/754 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 6032 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. arkadaşlar 1 aydır takaslarda nasıl bir değişiklik var bakabilme imkanı olan varsa paylaşabilir mi alan

Hiç bir değişiklik yok,tam bir moloz kağıt,,kış uykusuna yatmış,uyanacağı yok.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by pm204 Yazıyı Oku
    arkadaşlar 1 aydır takaslarda nasıl bir değişiklik var bakabilme imkanı olan varsa paylaşabilir mi alan
    Bir aysa anca 60/70 bin lot mal almışlar

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Tamamen patronun kontrolü altında olduğu malum. Patron isterse gidiyor istemezse olduğu yerde saysa ne ala hep hüsran.

5. Tam bir lanet

6. Büyük bir ihtimal ile bu hisse tamamen birinin elinde. Bizim elimizdeki hisseleri de tek tek biliyor.Herif resmen sinir uçlarımızla oynuyor.

7. patron bu hissenin fiyatının çıkmasını istiyor ama herhangi bir müdahale etmiyor...bu hisse tamamen küçük çaplı spekçiklerin vede ky ların elinde..bunlardan hiç biri de cesaret edip de almıyor..böyle olunca da endeks düşse de çıksa da bundan bir hareket olmuyor..

en son bir ay önce ben bu hisseye girdiğimde hisse 1,60 lardan 1,84 lere kadar hareketlenmiş idi..ama bazı küçük çaplı kişiler bu hissenin önünü o vakit kestiler...normalda 2,00 ın üzerine çıkabilecek bir ivme yakalamış idi..ama bırakmadılar...bırakmayınca uzun vadede kendileri zarar etti..bende bıkıp çıktım hisseden..baba biri gelmeyince kadar bu hisse bu durumda kalacak görünüyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Erdoğan' ın konuşması ile tetiklenen "normal bir kar realizasyonu yaşanıyor endekste"
    94 500 destek.
    ABD faiz indirimi beklentisi varken bu seviye ve altındaki her endeks seviyesi bence alım fırsatı
    99 000 beklentim devam ediyor.
    93 700 desteğinin altını beklemiyorum, 94 500 altındaki fiyatlar alım fırsatı , ABD faiz indirimi beklentisi 94 500 altındaki fiyatları anlamsız kılıyor demiştim.
    Satışın derinleşeceğini beklemiyorum , olursa da sorun değil.
    Peki neden ?

Eylül - Ekim aylarına kadar borsa 106 000 görebilir , enflasyonda çok sert düşüşler bekleniyor.
    Yıl içerisinde tek hane bile görülebilir deniyor , kurumların yıl sonu enflasyon beklentileri %14 - 15
    Dolayısıyla kısa vadedeki riskleri risk olarak görmemek, enflasyondaki sert düşüşün borsayı 106 000' e yükselteceğine odaklanmak gerek.

10 yıllıklar zaten bunu fiyatlıyor , şu anda 15.75
    93 700 %38.2 fibonacci düzeltme seviyesi.

94 200' de 94 500' ü kırmamış gibi yapıyorlar aslında kırdılar demiştim , ertesi gün 96 000 gördü

93 700 altına getirip kırmış gibi yapıyorlar

Sonrasında yön yine yukarı
    Kıbrıs , S400 ve seçim için yorumum

Bunları aylardır konuşuyoruz "yeni bir şey yok"
    Risk dediğin şeylerin hala fiyatlanmadığını mı düşünüyorsun

50 saatlik ortalama 93 600 , hala üzerindeyiz sat vermedi.
    Brezilya borsası dün rekor kırdı, 100 303 kapanış.
    Doların yukarı hareketinin sadece tepki olduğunu 5.83' ü aşmayacapını 5.66' yı aşağı bile kırabileceğini paylaşmıştım.
    Dolar şu anda yeniden 5.73

Dolar için 1.73 destek demiştim çalıştı şimdi de 5.83 direnç
    Seçim sonrası hangi senaryo gerçekleşirse gerçekleşsin "borsada yön yukarı olur"

Neden?

Erken seçim olmazsa ki Erdoğan' ın işine gelmez bu , borsa istikrarı fiyatlar yukarı gider. Bunun yanına bir de Erdoğan' ın bir kesime yakın politikalar izleyemeyeceği düşüncesi de yükselişi destekler.

Erken seçim olursa yeni sistem siyasi istikrarı getireceğinden yine istikrar satın alınacak borsa yine yükselecek. Demokrasiyi güçlendirme yönündeki adımlar güçlendirici etki yapacaktır.

Vali olayı nedeniyle Ekrem' e yüklenilirse bu Erdoğan' ın aleyhine olacaktır. Ekrem güçlenecek ve siyasi istikrar yine sağlanacaktır.

Bütün bu olasılıklarda "sürece değil sonuca odaklanılacak ve aradaki sorunlar yükselişin sadece düzeltmeleri olarak kalacaktır.

S400 ve Kıbrıs bunlar konuştuğumuz , konuştuğumuz, sonra yine konuştuğumuz ve konuşmaya devam ettiğimiz sorunlar
    dolayısıyla fiyatların "büyük oranda içinde" Piyasa bundan sonrasını fiyatlıyor olacak.

Sayfa 562/754 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •