Sayfa 582/755 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 6038 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. devam ediyor.

2. Spek boşalttıysa 1.60 a gelir desene gelsin bakalım

3. Bu hareketler kötü. Tam toplamış olsaydı 3 tl ye götürürdü. Beceremedi.Tekrar aşağya verebilir. Ama ben alıma devam ediyorum.

4. hacim yüksek eğer iyi kar gelmezse kalır.

5. Bence bu hisseye giren gruplar küçük hedefler vur kaç bilanço kullan türden ve adam bugün çaktı malı.. Bizim istediğimiz kar oranında fiyat istikrarı ama bunda olmuyo bir türlü.. Eğer bilaçoyuda bozarsa tam yamuluruz zaten tekstil şu an iyi ama istikrarlı bir sektör değil iki yıldır kar artışını doyurucu kullanamadı hisse fiyatı.. Nasip arkadaşlar maalesef borsamız yatırım ksfasıyla değil spekülasyonla işliyor.. Bundanda burdada çok değerli yatırımcı arkadaşlar var biz zarar görüyoruz.. Yoksa bu hissenin temiz hakkı 3.5 ve üzeri ve biz yarı fiatından ayı oynatanları seyrediyoruz..

6.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Bence bu hisseye giren gruplar küçük hedefler vur kaç bilanço kullan türden ve adam bugün çaktı malı.. Bizim istediğimiz kar oranında fiyat istikrarı ama bunda olmuyo bir türlü.. Eğer bilaçoyuda bozarsa tam yamuluruz zaten tekstil şu an iyi ama istikrarlı bir sektör değil iki yıldır kar artışını doyurucu kullanamadı hisse fiyatı.. Nasip arkadaşlar maalesef borsamız yatırım ksfasıyla değil spekülasyonla işliyor.. Bundanda burdada çok değerli yatırımcı arkadaşlar var biz zarar görüyoruz.. Yoksa bu hissenin temiz hakkı 3.5 ve üzeri ve biz yarı fiatından ayı oynatanları seyrediyoruz..
    söylediklerinize katılıyorum. Bugün biraz daha aldım. Her hissenin spekleri var. Bu adıler yüzünden borsa yatırım değil kumar oluyor. Şirketler eder fiyatlarından çok ucuza veya pahalıya işlem görebiliyor. Ben bu şirkete yatırım yaparken düzenli büyümesi ve kar artışına bakarak aldım 1 yıl oldu pek para kazanmadım. Evi betona gömmekten daha iyi bir şey diye düşünüyorum. Fiyatın belirlenmesinde şirketin kendinede sosyal sorumluluk düşüyor. Ederinin altında işlem gördüğü durumlarda kendi hissenin arzını düşürerek yanı hisse alarak fiyatını olması gereken seviyeye getirmeli.

Şuanki ekonomik durumda borsada aselsan ve bilici dişinde fiyatı makul seviyede olup düzenli büyüyüyen şirket yok. Ben bulamadım.

7. Otelinin fiyatına işlem gördüğünü düşünüyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Otelinin fiyatına işlem gördüğünü düşünüyorum.
    Divan Oteli 60,0000,000 $ a yani 336 milyon TL ye yaptırmışlardı. Yarısı Bilicinin. 168 milyon tl yapar. Bilici şuan 90 milyon TL den işlem görüyor. Şaka gibi.

Oteli TSKB GYO ya tamamını devretseler hisse direkt 10 tl ye gider.
    Son düzenleme : kazankazan; 01-08-2019 saat: 22:21.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Sayfa 582/755 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •