Sayfa 600/756 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 6042 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aleyküm selam dostum...hisseler eninde sonunda temel olarak hakketiği yere çıkıyormuş...geçmişte bazı spekçikler bizi yıldırmış idiler..ama sonunda su yolunu bulup akacağı yere akıyor..

ben hepinize hayırlı uğurlu olsun diyorum..başarınızın devamını diliyorum..
    sayenizde sn keko emeğiniz çok,keşke sizde olsaydınızz...ama emınım daha ıyısını bulmuşsunuzdur...saygılar...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Eğleniyor muyuz gençlik ?
    ALLAH bozmasın diyorum...geçmişte bu hisseyi çok anlattık...finansal olarak çok güçlendiğini tek tek anlattık...ama bazı çapsız spekçiklerin baskıları yüzünden hisseyi terk etmek zorunda kaldık...ama kalanlar adına seviniyorum...blcyt benim evladım gibi..yuvadan uçmasına seviniyorum...

umarım en kısa sürede 3,00 ların üzerine çıkar...bunu fazlası ile hakkediyor..yeter ki tekrardan çapsızlar musallat olmasın..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Analizlerimi okuyanlar borsaya dair çok şey öğrenebilirler.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ALLAH bozmasın diyorum...geçmişte bu hisseyi çok anlattık...finansal olarak çok güçlendiğini tek tek anlattık...ama bazı çapsız spekçiklerin baskıları yüzünden hisseyi terk etmek zorunda kaldık...ama kalanlar adına seviniyorum...blcyt benim evladım gibi..yuvadan uçmasına seviniyorum...

umarım en kısa sürede 3,00 ların üzerine çıkar...bunu fazlası ile hakkediyor..yeter ki tekrardan çapsızlar musallat olmasın..
    Keko bunu kaçırdıysan arsan bekliyor orada

5.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Bilançoda açıklanınca bekliyordum olmadı. Bugüne nasipmiş.
    Genelde 1 kaç gün sonra hareker ediyor kağıtlar Çünkü ilk günlük günlükçüler dadanıyor kağıtlara onlara para kaptırmak istemiyorlar.

Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Eğleniyor muyuz gençlik ?
    Çok doğru hisselere giriyorsun. Tebrik ediyorum.

Hisse 2.38 YF maliyeti 2.34

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    sayenizde sn keko emeğiniz çok,keşke sizde olsaydınızz...ama emınım daha ıyısını bulmuşsunuzdur...saygılar...
    kısmet faktörü çok önemli dostlar..çok yazıp konuşmak ile çok kazanılmıyor ne yazık ki...ama şükür ki çıkış potansiyeli olacak hisselerde yazıyoruz...

elimde bebek diyebileceğimiz potansiyeli yüksek hisseler var...tabi her zaman ki gibi hisseleri öyle çok gözde olmadan alıyoruz...gelişip büyüyüp gözönüne gelinceye kadar bayağı sabır gerekiyor..sabır süreci de biliyorsunuz ki çok meşaketli geçiyor...bazen insan umutlarını yitirebiliyor...

benim de huyum budur yapacak bir şey yok...hisseleri diplerinde iken ve minimum risk içeriyorken alıyorum...

gerisi de artık nasip işi...

ama sizler adına seviniyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 600/756 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •