Sayfa 607/755 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 6034 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    1,5 sene içerisindeki hedef fiyatım en az 5 TL. Bir Sasa hikayesi çizer miyiz acaba ?
    Çizmeyiz

Ceyhan arsası gündeme gelmedikçe zor.
    Bu bilanço ile 2.5 üzerine yerleşmesi gerekir normal şartlarda ama tahtadaki manipülatörler maalesef saçma sapan hareketler yapıyorlar.

Bilançolar sona eriyor iyi bilanço sayısı az, eğer birileri fark ederse 2.5 kolayca aşılır.

2. Bence 3 çeyrek karı daha iyi gelecek ben 30 milyon üzeri karın geleceğine bekliyorum hele hele pamuk fiyatları bu kadar düşükken bu durumun karı ciddi etkileyeceğini tatil yöresi olmasada otelin krının biraz artacağını gıda enflasyonundan tarlalarındaki zeytini olumlu etkileyeceğini düşünüyorum. Bilmediğimiz bir sey olabilir bu günkü satışta bakıp göreceğiz.
    Ayrıca sunu söylemek isterim boyalı kumasta gümrük vergisi olduğunda son 2 yıldır kar marjları arttı. Sİrket bundan olumlu etkilendi. Ayrıca avrupalı firmalar artık ürünlerini malezya ve cin değil yakın olduğu için türkiyede yaptırıyor. Şuanki talo değişmezse bu yıl bilançolar iyi gelecek gibi duruyor.

3.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Çizmeyiz

Ceyhan arsası gündeme gelmedikçe zor.
    Bu bilanço ile 2.5 üzerine yerleşmesi gerekir normal şartlarda ama tahtadaki manipülatörler maalesef saçma sapan hareketler yapıyorlar.

Bilançolar sona eriyor iyi bilanço sayısı az, eğer birileri fark ederse 2.5 kolayca aşılır.
    Ya da otel hisselerini devretse diğer ortağa ya da başka birine.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Ya da otel hisselerini devretse diğer ortağa ya da başka birine.
    Müthiş olur ama mucize beklemeye gerek yok
    Hem satıştan kar ederdi hem de özkaynaklar artardı.

Ceyhan arsasının en son ne zaman değerlemesi yapılmış biliyor musunuz ?

5.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Bence 3 çeyrek karı daha iyi gelecek ben 30 milyon üzeri karın geleceğine bekliyorum hele hele pamuk fiyatları bu kadar düşükken bu durumun karı ciddi etkileyeceğini tatil yöresi olmasada otelin krının biraz artacağını gıda enflasyonundan tarlalarındaki zeytini olumlu etkileyeceğini düşünüyorum. Bilmediğimiz bir sey olabilir bu günkü satışta bakıp göreceğiz.
    Ayrıca sunu söylemek isterim boyalı kumasta gümrük vergisi olduğunda son 2 yıldır kar marjları arttı. Sİrket bundan olumlu etkilendi. Ayrıca avrupalı firmalar artık ürünlerini malezya ve cin değil yakın olduğu için türkiyede yaptırıyor. Şuanki talo değişmezse bu yıl bilançolar iyi gelecek gibi duruyor.
    Bende kar rakamini sizin gibi tahminlemekteyim,3,çeyrek 27/32 arasi yil sonuda 40/45 arasi kar marji artiyor ve artik f.gider den etkilenmeyecek,
    250 civari ciro bu kari rahat yaptirir,
    O zamanda 5/6 li fiyatlar rahat olur,alin size tum zararlari cikartan bilanco ve beklemenin bedeli

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bu yazdığınız beklentilerin gerçekleşmesi hayal değil ama hissenin burada bir karar vermesi gerek buraları aşağı veya yukarı kırıp atması çok önemli... Görüntü klasik bilici hareketi gibi duruyo.. 9 aylığa kadar salına salına 1.60 seviyesine kadar inecek mi yoksa önceki zirve olan 2.30 lar üzerinde mi seyredecek.. Bu gğnlerde buna bir karar vermesi lazım.. Buralar çok önemli trend açısında.. Burda kendimce yüklü sayılacak 80 bin lotla genelde 2 yıldır işlem yapıyorum ama beni sinir eden şey bu kadar çalıştık bilanço tahmin ettik 1.40 gibi bedava sayılacak yerden maliyetlendik her bilanço daha iyi gelmesine rağmen hissenin gözünün hep ama hep 1.60 ta olması.. Umarım burda yorumlarını takip ettiğim çok değerli arkadaşlar ve sabırlı küçük yaturımcılar var beraber kazanırız..

7. Şunuda belirteyim bu hissede benim kadar malı olan 10 KY olsa spek belkide bu malı istiyo olabilir.. Toplamda 700_800 bin lot bu hisse için önemli bu malın peşindeyse boşa bekler benden babayı alır ben aşağıda çoğaltırım satmam malımı anlayacağınız arkadaşlar bu hissede hesap karışık...

8. Bilmiyorum, ne zaman yapmış ?

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Müthiş olur ama mucize beklemeye gerek yok
    Hem satıştan kar ederdi hem de özkaynaklar artardı.

Ceyhan arsasının en son ne zaman değerlemesi yapılmış biliyor musunuz ?
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Sayfa 607/755 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •