Sayfa 626/752 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 6016 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Oyak soytarisi,
    Madem tasimiycan alma,
    Ama emeklilik fonlarinin alimi guzel buhunde aldilar,
    Sali virmanlanir

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Simdi siler satislari

3.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Ki bana göre düşüş trendine başladı teknikçi arkadaşlar daha iyi bilir tepedeki uzun çizginin bayağı altında kapatacak bu tehlikeli bi durum.. Ytd
    Evet dusus trendi kesin başladı,
    2 lere gelirmi acaba,satalimmi?

4. Senin satıp satmaman konusunda yorum yapmadım kardeş sadece uzun çizgiler tehlikeli dedim bana ne kim satmış kim almış ben hep yazdım 3.20 ve 5 hedefim var bilançolara diğer hisseleri çıksam burdanda alınır 3 tende ucuz olduğunu kendimce beyan ettim... Beni borsanın milleti gaza getiren soytarılarıyla karıştırma burada herkes fikrini beyan eden ki ben kimseyi alma ve satma konusunda yanıltmadım... Net söylüyorum hiçbir malımı çıkmadım hedeflere kadarda bekleri ama bence bu performası devam ettirsin buralar bile ucuz BANA göre.. YTD

5. 2.61 de 250 k vardı neden gitmesini istemezler acaba be virman yapacaklar diye düşünmüştüm anlamadım zaten güniçi hareketleri de garipti yukarı 20 k ile devre kesti sonra 2.49 kadar 15. K verdiler yorumu olan var mi

6. Bugünkü durumu olağanastüydü inşallah yukarıya delinin biri çizmiştir bi telaş hakim iki gün içinde yukarı 2.70 üzeri atmalı bence yoksa hiç olmasını istemediğim yukarıda dile getirdiğim senaryoya gidebilir.. Yoksa bir yıldaha günahkar eder adamı..

7. Nen geçen seneki gibi olacağını zannetmiyorum bu sefer mal daha toplu. Sanırım tahtanın hakimi benim demek istedi alıcılara eğer alıcılar kurumsalsa takaslarda görmek istemiş olabilir. Ayrıca dünkü 100 k alış kimin bilmiyorum onunda takası varsa sevinirm

8. Evet Geçen yıla göre tahtanın bir sahibinin olduğu aşikar bu konuda haklısın içimden bir histe bu malın gelecekte çok çok iyi yerlerde olacağnı söylüyo ama inan çook zor bir hisse bir anda bütün umutları terse çevirebiliyo....

Sayfa 626/752 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •