Special Days Image
Sayfa 632/755 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 6034 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Oyak anasini belledi,bi cacik olmayacak,alan satiyor,
    Bilancoda foss cikarsa 2 lere yelkenlenir,tek umut bilanco 3 uzeri atmasi icin,
    Risk büyük

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 3-4 gündür yüklü bu emirleri yazan silen arkadaş eğer burayı okuyorsan maniplasyon yapıyorsun. Şimdi sildin eğer devam edersen seni bu akşam spk'ya şikayet edeceğim. Ya adam gbi aşağı basarak malını sat yada otur oturduğun yerde.

Ytd.

3. adam burayı okuyor ise çok gülüyordur
    ama bilanço geldiğinde biz güleceğiz
    ve benim düşünceme göre AN İTİBARİ ile malı bitti
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

4.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    adam burayı okuyor ise çok gülüyordur
    Bitmez onlarin mali
    Bitermi hiç

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. blcyt

Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    adam burayı okuyor ise çok gülüyordur
    3 yıla yakındır bu tahtayım alır satarım yada beklerim. Buranın en eski mal sahibi Oyaktır 1-1,2 aralığında topladığı mallar bu malların bir kımı Yapı Krediye aktarıldı. Bu malların toplamı 2.5 milyon lot civarı ne kadarını sattı ne kadarını ak , şeker ve diğer aracı kurumları aktardı bilmiyorum ama bildiğim bir şey var Oyak birilerinin tahtayı götürmesini istemiyor buranın sahibi benim ben istediğim zaman gider diyor. Yada malları tahtada başka kurumlara yavaş yavaş aktarıyor.

Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    3 yıla yakındır bu tahtayım alır satarım yada beklerim. Buranın en eski mal sahibi Oyaktır 1-1,2 aralığında topladığı mallar bu malların bir kımı Yapı Krediye aktarıldı. Bu malların toplamı 2.5 milyon lot civarı ne kadarını sattı ne kadarını ak , şeker ve diğer aracı kurumları aktardı bilmiyorum ama bildiğim bir şey var Oyak birilerinin tahtayı götürmesini istemiyor buranın sahibi benim ben istediğim zaman gider diyor. Yada malları tahtada başka kurumlara yavaş yavaş aktarıyor.

Ytd.
    olasılık olarak patron olabilir ama herkes şirketinin değerli olmasını ister
    şirket böyle kar yapmaya büyümeye devam ederse tahta yapıcıda tahtayı kaybeder bukadar düşük fiyattan insanları ortak ediyor
    bir bahane ile yükselen kanalına sokmalı
    tabi finansal tablo iyi gelmesi lazım
    hissede her şey mevcut
    büyüme kar düşük borç
    ama tahta yapıcımız maalesef kötü

7. Şeker + ak+ ykb + oyak bunlar zaten bir ekip bildiğim sanırım garanti yatırımda bunlar olabilir ayrıca 3.5 milyon patron aldı iş yatırımda dışarıda pek mal yok üfleseler yukarı çıkar ama gününü bekliyor. Geçen sene 1 kasımda bilanço açıklamış sanırım buna yakın bir tarihte açıklayacak bekleyip göreceğiz.

Ytd.

8. Ben fazla angarya ve hikaye bilmem
    satan OYAK ın malı bitti ve tahta hareketlendi
    gerisi sizin hikayeniz
    bilanço gelince satar geçer giderim
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

Sayfa 632/755 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •