Sayfa 649/757 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 6050 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. 2.90 böyle Yüksel Hacim görmüştük hisse o hacimden beri sürekli düşüyor bugünde yüksek hacim var umarım düşüş sonlanmıştır

2. Dediğinizde haklı olabilirsiniz. Blcyt, 2014 yılında Bitekse ortak olmuş. Blcyt ın geçmiş bilançolarını inceledim 2014 yılından itibaren azınlık payları oluşmuş.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

3.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Dediğinizde haklı olabilirsiniz. Blcyt, 2014 yılında Bitekse ortak olmuş. Blcyt ın geçmiş bilançolarını inceledim 2014 yılından itibaren azınlık payları oluşmuş.
    Ben mali müşavirim ufrs konusunda yüksek lisans yaptım

4. (*) Bilici Yatırım Sanayi ve Ticaret A.S., 20.02.2014 tarihinde Biteks plik Sanayi ve Ticaret A.S.’nin, 3 Subat 2014 tarihinde
    Ata Yatırım Menkul Degerler A.S.'nin Biteks plik Sanayi ve Ticaret Anonim Sirketi (Biteks) için hazırladıgı degerleme
    Raporu tetkik edilmis olup; raporda tespit edilen degerler dikkate alınarak, Biteks plik Sanayi ve Ticaret Anonim Sirketi
    yönetim imtiyazı veren A grubu her 1 TL nominal degerdeki hisseyi 11,00-TL degerden, B grubu her 1 TL nominal
    degerdeki hisseyi 8,00-TL'ndan olmak üzere Bülent Bilici, Mehmet Fatih Bilici, Mehmet Ali Bilici, Süleyman Bilici, Ali
    Hikmet Bilici ve Tamer Bilici'nin her birinden 150.000 adedi A grubu ve 43.750 adedi B grubu olmak üzere toplam 900.000
    adet A grubu, 262.500 adet B grubu Hissenin satın alınmasına ve bedeli olan 12.000.000 TL'nın bes esit taksitte satın almıstır

Baglı Ortaklık, kontrolün Grup’a geçtigi tarihten itibaren konsolidasyon kapsamına alınmakta olup kontrolün sona erdigi tarihten
    itibaren konsolidasyon kapsamından çıkartılmaktadırlar.

Baglı Ortaklıgın net varlıklarında ve faaliyet sonuçlarında ana ortaklık dısı paya sahip hissedarların payları, konsolide bilanço ve gelir tablosunda Kontrol Gücü Olmayan Pay olarak gösterilmektedir.

Son cümle açıklıyor. ( Finansal rapordan alıntı )

5.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Klimasan herşeyi yapar hisse 4 liradan 18 liraya gitti bu 3 yıldır süper bilaço açıklıyo borçları azaltıyo çoktan 5_6 ları görmemiz getekirdi yoksa benim maliyetim 1.40 artı temettü ama adi biri var baskılıyo
    Sahip olduğum bir kaç hissede iyi bilanço gelmiş normalde gitmesi gerekirdi. Bir kç gün kağıdı baskıladır kağıt çıkmadı ama fazlada düşmedi. 3-4 gün sonra aldılar götürdüler.

1- günlükçülere para kaptırmak istemeyebilirler.
    2- Daha önceden ellerinde bulunan mallar hacimle birlikte başka aracı kurumlardaki hesaplara aktarabilirler.

Ben haftaya tahtanın hareketleneceğini düşünüyorum. Zaten maliyetim düşük 2,5 lere gelirse bir miktar daha alırım. 12 aylık bilanço ile bu kağıdı tutamazlar. Kurumsal yatırımcılarda gelmeye başladı Yabancı-Fon- Bireysel emeklilik şirketleri mallarını ucuza vermek istemezler sanırım.

Ytd. Bedava Peynir Fare Kapanında Bulunur.

6. son 1 haftada 3 milyon hisse eldeğiştirdi bu halka açık payların %15 yakın bir oran
    ya başka bir grup hisseye girdi spek buraların kralı benim mevzunda
    yada yeni çıkış için hazırlık yapılıyor
    bilicide hissenin çıkmasını ister normal koşullarda elinde 3,5 milyon hisse var bunu 8 satsa 34 milyon yapacağı yatırımı bedavaya getirmiş olacak
    garip durum şirketin doğal iskontosu %90

7. Dikkat ettiniz mi bilmem 15 temmuzdan beri her allahın günü en az 12 kademe oynadı günlük buda yüzde 5 yapar ve bu kadar yırtınmaya göre 4 aydır yaptığı prim % 35 ve o tarihten bu yana borsanın en batık bitmiş hisseleri bundan fazla prim yaptı.. Bu demek oluyor ki borsanın.............. hissesi bu. Bu boşluğu grup ve hisseyi kontrol eden doldursun ben yazmak istemiyorum... Bi mal bu kadar *** edilir bunda ustalar gerçekten

8. Bilançolar dökülüyor, bilici çok yakında 3 ün üstüne atar.

Sayfa 649/757 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •