Sayfa 668/755 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718 ... SonSon
Arama sonucu : 6034 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Evet bilicide kendimce iyi bir lotum var. Ama asıl yatırımlarım iş bankası kurucu ve iş yatırım menkul değerlerde. Maddi olarak sıkışıklığa girmezsem ve iş menkullerim iyi bir temettü verirse veya kurucular infa olursa bu kağıtta ciddi bir oran alırım kendimce.
    Biliciye çok defalar girdim çıktım. Bilmyorum halka arzdan beri tuttunuz mu ama halka arzdan beri çok defalar aldım. Yıllar önce sattım çünkü yanlışım yoksa spkdan bilicilerden bazıları ceza almıştı. Tam bir hayal kırıklığı yaşamıştım. Ama kendi içlerinde bunu hallettiklerini düşünüyorum. Sanko nun ana ortak payına bakın ve kaça geldiğine. Kapa açıklanmamış özel bir durum yok diyebilirsin ama gerçek borsacılar bilirki kimse patrondan icazet almadan bir kağıdı götüremez. Malı kafasına yer ömür boyu ağlar.
    Karlılık favök iyi mi ? Ne iyisi süper. Az ama öz hakettiği değerlere gidiyor mu gidiyor. Gerisi hikaye. Ne yapalım mehmet bey çıkalım mı bu kağıttan? Ben ortak olduğum şirkette pozitif düşünmek zorundayım ve güvenip inanmak.

2. Haksızlık etmemek lazım,
    Bir sene önce alanlar,
    %200para kazandı.
    Geçen sene Mart'ta zirveden alanlar bile %50 para kazandı,
    Sanırım halka arzdan alıp bekleyen yoktur,
    Ben ufak ufak vermekteyim,
    Borsada garip bir yan kağıtlarda yükselme oldu,
    Buda korkutucu
    Tire bile bize yetişti.
    Reysaslar 4 /5 civarı
    Batik say bile 2 üstü.
    Dönüşleri muhteşem olacak.
    Bu kağıtları alanlar var,çok garip.
    Aslında bunların yanında bilicinin 7 TL olmadı lazim mantıksal olarak yada onların 1/2 lira.
    İkisinden biri olacak.
    Bakalım
    Daha bir sürü kağıt uçtu gitti, bilanço bile olmadan,
    Burası borsa kim kime kordsa
    Olacak yakında,
    Dikkatli olmalı

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Evet bilicide kendimce iyi bir lotum var. Ama asıl yatırımlarım iş bankası kurucu ve iş yatırım menkul değerlerde. Maddi olarak sıkışıklığa girmezsem ve iş menkullerim iyi bir temettü verirse veya kurucular infa olursa bu kağıtta ciddi bir oran alırım kendimce.
    Biliciye çok defalar girdim çıktım. Bilmyorum halka arzdan beri tuttunuz mu ama halka arzdan beri çok defalar aldım. Yıllar önce sattım çünkü yanlışım yoksa spkdan bilicilerden bazıları ceza almıştı. Tam bir hayal kırıklığı yaşamıştım. Ama kendi içlerinde bunu hallettiklerini düşünüyorum. Sanko nun ana ortak payına bakın ve kaça geldiğine. Kapa açıklanmamış özel bir durum yok diyebilirsin ama gerçek borsacılar bilirki kimse patrondan icazet almadan bir kağıdı götüremez. Malı kafasına yer ömür boyu ağlar.
    Karlılık favök iyi mi ? Ne iyisi süper. Az ama öz hakettiği değerlere gidiyor mu gidiyor. Gerisi hikaye. Ne yapalım mehmet bey çıkalım mı bu kağıttan? Ben ortak olduğum şirkette pozitif düşünmek zorundayım ve güvenip inanmak.
    Kimseye al sat diyemeyiz..Şirketi kötülemek için de demedim sadexe otel işinin ky için doğru bir yatırım olmadığını söylüyorum o kadar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    bddk bankaların kar dağıtımına müsade etmiyor ,en az 2 yıl daha bence kar dağıtımı olmayacak hepsinin yeterlilik rasyoları ayırdıkları karşılıklarla düştü ,infa olsa 20 yılda olurdu
    o hisselerim 5kr değeri yok borsada az olduklarından yüksek talep ile ve bu beklenti ile bu noktaya geldi

5. Perşembe günü emeklilik fonları almış , yabancı ve fonlar hiç hissettirmeden toplamaya devam ediyorlar.

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    bddk bankaların kar dağıtımına müsade etmiyor ,en az 2 yıl daha bence kar dağıtımı olmayacak hepsinin yeterlilik rasyoları ayırdıkları karşılıklarla düştü ,infa olsa 20 yılda olurdu
    o hisselerim 5kr değeri yok borsada az olduklarından yüksek talep ile ve bu beklenti ile bu noktaya geldi
    İşmen br banka değil,twmettüsü kısıtlanamaz. kurucu ise sermayeden bağımsızdır rıza alınmadan türk tcaret kanununa göre sınırlayamazsın. İş bankasının dağıtılabilr karının %10 nunu alma hakkı vardır. Bi dümenle kısıtlamışlar, 20 sene yürütmüşler hak çala çala.5 kuruş etmez dediğiniz kağıdın 91 önce gazete küpürlerine hisse başı ne verdiğine bakında öyle dersiniz 5 kuruş etmez diye
    Ama bunlar yer değil.burası bilici sayfası. Hakettiği değere yavaş yavaş gidecektir. Aldığım kağıtlara güvenirim. Kolay kolayda almam. Aldıysam bilirimki değerlidir.

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    İşmen br banka değil,twmettüsü kısıtlanamaz. kurucu ise sermayeden bağımsızdır rıza alınmadan türk tcaret kanununa göre sınırlayamazsın. İş bankasının dağıtılabilr karının %10 nunu alma hakkı vardır. Bi dümenle kısıtlamışlar, 20 sene yürütmüşler hak çala çala.5 kuruş etmez dediğiniz kağıdın 91 önce gazete küpürlerine hisse başı ne verdiğine bakında öyle dersiniz 5 kuruş etmez diye
    Ama bunlar yer değil.burası bilici sayfası. Hakettiği değere yavaş yavaş gidecektir. Aldığım kağıtlara güvenirim. Kolay kolayda almam. Aldıysam bilirimki değerlidir.
    Bu gün BDDK bankalara tavsiye gönderdi kar dağıtmayın diye en az 2-3 sene daha böyle gider şaka değil hakikatten 5 kr etmez o hisseler verdiler gazı millete aldırdılar yazık günah 1990 larda Turkcell 16 milyar dolar piyasa değeri vardı bu güne bakmak lazım doğru burası bilici sayfası amacım sadece sizi bilgilendirmekte iyi günler

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Bu gün BDDK bankalara tavsiye gönderdi kar dağıtmayın diye en az 2-3 sene daha böyle gider şaka değil hakikatten 5 kr etmez o hisseler verdiler gazı millete aldırdılar yazık günah 1990 larda Turkcell 16 milyar dolar piyasa değeri vardı bu güne bakmak lazım doğru burası bilici sayfası amacım sadece sizi bilgilendirmekte iyi günler
    Kurucu hisseler sermayeyi temsil etmez, kısıtlanamaz ama burası türkiye bir yolunu bulmuşlar. İsteseler verirler. Yeterince bilgiliyim sayın tarık1234. Riski de severim. Olmazsa olmaz. İnsanlar yeri geliyor bir gecede tüm parayı kaybediyor. Benimkide böyle kaybolacaksa ne yapayım kaybolsun. Sonuçta işmenlerm veya bilicilerim var. Onlarda bana hayli kafi. Nasip. Herkes nasibini yer.

Sayfa 668/755 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •