Sayfa 689/755 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739 ... SonSon
Arama sonucu : 6040 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Hissenin takası vakıf yatırım üzerinden emeklilik fonlarına virmanlanıyor,vakıf bugünde 80 bin lot çekti..
    Daha önceleri karel ve klımasanı uygun fiyatlardan alıp satmıştım..o yüzden kıyaslıyorum;
    Karel sermaye 58 milyon karı 9 aylık 80 milyon fiyatı 18..
    Klımasan sermaye 49 milyon karı 100 milyon fiyatı 22..
    Bizim sermaye 45 milyon kar 54 milyon fiyatı 6.65..basit hesap ortada...tahminime göre 9-10 aralığına kadar toplayacaklar...kısmet diyelim...

2. Kazan_kazan dostumuzun tavsiyesi ile 1,92 lerden aldık.
    Arada trade yapa yapa bugünlere kadar geldik.
    Mantık olarak tek hisse riskini sewmediğim için , en az 2’ye 3’e bölüyorum.
    Desteği için herkese teşekkür ederim.

Herkese bol kazançlar
    Sewgiler
    Beetlejuice

3. Kazankazan yorumlarını bekliyoruz bu aşamadan sonra ne yapar dünkü hareket bence iyi değildi yüksek açıp akşama kadar yedirmesi zaten piyasada çok mal yok bi bizlerde var işte.. Setr yukarı atıp kalabilirdi diye düşünüyorum.. Ama her durumda BLCYT kötü şartlarda 4 tl civarı fiyat 1 tl den ucuz hale geldi şirket 1 tl fiyata göre müthiş ilerleme kaydetti..

4. Bu hisse açıkladığı bu karla buralarda kalması
    .zor aşağıdan büroya gelmiş olsa da daha yolu var diye düşünüyorum .kimse şunu düşünmedin bir kot hissenin yok fakat almayı dusunebilirim.ne kadar temmettumuzu açıklar bilmiyorum iyi bir temettü ve beklentilerine ustuste koyarsak bayağı yolu var gibi.bu benim düşüncem beni bağlar herkes kendi hesabını yaparak yatırım yapmalı.nokta ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Kazankazan yorumlarını bekliyoruz bu aşamadan sonra ne yapar dünkü hareket bence iyi değildi yüksek açıp akşama kadar yedirmesi zaten piyasada çok mal yok bi bizlerde var işte.. Setr yukarı atıp kalabilirdi diye düşünüyorum.. Ama her durumda BLCYT kötü şartlarda 4 tl civarı fiyat 1 tl den ucuz hale geldi şirket 1 tl fiyata göre müthiş ilerleme kaydetti..
    Fonlar toplamaya devam ediyor. Dünkü hareket etin üstüne konacak sinekleri kovalamak içindi, grafiğe göre daha gidecek gibi duruyor. Çift haneye gelince tekrar değerlendiririz.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

6.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Fonlar toplamaya devam ediyor. Dünkü hareket etin üstüne konacak sinekleri kovalamak içindi, grafiğe göre daha gidecek gibi duruyor. Çift haneye gelince tekrar değerlendiririz.
    Teşekkürler kardeş inşallah çift haneleri görürüz yakın zamanda son dönem bşlançolarla temel daha yukarıları destekliyor

7.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Kazankazan yorumlarını bekliyoruz bu aşamadan sonra ne yapar dünkü hareket bence iyi değildi yüksek açıp akşama kadar yedirmesi zaten piyasada çok mal yok bi bizlerde var işte.. Setr yukarı atıp kalabilirdi diye düşünüyorum.. Ama her durumda BLCYT kötü şartlarda 4 tl civarı fiyat 1 tl den ucuz hale geldi şirket 1 tl fiyata göre müthiş ilerleme kaydetti..
    Semaye...karlılık...f//k pusulanız olsun...bilanço açıklanmadan önce f/k 6.2 idi öncelikle buraya gelecek kısa vadede şu an f/ık 5.5..kabaca 8-9 aralığı kısa vadede beklerim..

8. Ayrıca çin mevzusundan ötürü tekstilde işler yoğunlaşacak...hisse için yeni bir beklenti oluştu..

Sayfa 689/755 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •