Sayfa 690/755 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740 ... SonSon
Arama sonucu : 6038 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Ayrıca çin mevzusundan ötürü tekstilde işler yoğunlaşacak...hisse için yeni bir beklenti oluştu..
    Yeni yatırım kararları alındı, teşvikler de alındı. Vergi vermeyiz. Borç da yok. Daha ne olsun. Uzun vade burdayım. Bundan iyisi Şam da kayısı.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

2.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Yeni yatırım kararları alındı, teşvikler de alındı. Vergi vermeyiz. Borç da yok. Daha ne olsun. Uzun vade burdayım. Bundan iyisi Şam da kayısı.
    Bossa ile kıyaslama yaptım..bossa sermayesi kadar kar üretmiş 10 f/k dan işlem görüyor..bizim gibi borçsuzda bir şirket değil...blilici gerçekten kelepir dandik hisseler bile uzaya çıktı..kısa sürede yukarı çıkış kaçınılmaz..

3.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Borç yok üzerine kasada döviz var,satışlarda döviz bazlı maaşallah diyelim..

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bossa ile kıyaslama yaptım..bossa sermayesi kadar kar üretmiş 10 f/k dan işlem görüyor..bizim gibi borçsuzda bir şirket değil...blilici gerçekten kelepir dandik hisseler bile uzaya çıktı..kısa sürede yukarı çıkış kaçınılmaz..
    Bundan sonra her çeyrek bilançosu geldikçe fk sı daha da ucuzlayacak.

5. İyi Akşamlar BLCYT ,

3 - 5 kişi elimizden geldiği kadar birbirimize destek olup yazıyoruz.
    Emeklilik fonları toplamaya dewam ediyor.
    Citi artık inadına mı satıyor ; yoksa satıp satıp başka yerden mi alıyor bilmiyorum. Yakında kokusu çıkar.

Sabır.......sabır.......sabır.......

Herkese bol kazançlar.
    Sewgiler.
    Betlejuice
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Şu sermaye ile kar ciro vs karşılaşmasını yapmayın.Sermaye ile bunların hiçbir alakası yok.Balacağınız şey piyasa değeri ile faaliyet kârı borç oranı ...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Şu sermaye ile kar ciro vs karşılaşmasını yapmayın.Sermaye ile bunların hiçbir alakası yok.Balacağınız şey piyasa değeri ile faaliyet kârı borç oranı ...

Sermayesi kadar kar eden şirket 10 fk da 10 tl hisse fiyatına tekabül eder. Bilicinin karı sermayesinin çok üstünde.

8.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku

Şirketin zaten borcu yok denecek kadar az..benim yaptığım karşılaştırma en doğru yöntemdir bisteki şirketleri bir inceleyin....dünya kadar borcu olan şirketler dahi nasıl fiyatlanıyor iyi inceleyin ..

Sayfa 690/755 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •