Sayfa 694/756 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744 ... SonSon
Arama sonucu : 6042 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by beetlejuice Yazıyı Oku
    İyi Akşamlar BLCYT ,

Şirket ile ilgili bilgilendirmeleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Citi'in yaklaşık 2 haftadır satıyor olmasından dolayı rahatsızlığımı daha önce bildirmiştim.
    Bugün yine , citi ve deutsche yabancılar başta olmak üzere , EMEKLİLİK FONLARI + YATIRIM FONLARI nın satışları hoşuma gitmedi.
    VAKIF önceden emeklilik fonlarına virmanlardı 2gün öncesinin takasında olmadı gördüğüm kadarı ile.

Ayrıca Ziraat'in satması ( fonlara virmanlar ) , şeker'in alması ( KY ) olması da pek iyi olmadı.

Kazançkapısı arkadaşımın 2 - 3 yukarıda yaptığı açıklamalara katılmamak elde değil ; benim sadece söylemek istediğim KAR'ın çoğunun ciro dan gelmemesidir. Tabii ki yeniden değerlendirme nasıl olursa olsun iyidir.

OTEL SATIŞI : Otel Adana'da ve bu muhteremlerde Adana'nın yerlisi iseler ; bu otel satılmaz. ( zarar ederler , acı çekerler , yeni müdür , CEO getirirler ama satacaklarını düşünmüyorum. ) Bir şehrin yerlisi "laf" olsun istemez. Eğer aile şirketi ve kurumsal değiller ise daha da zor.

Benim ki sadece biraz beyin jimnastiği.
    1,92 lerden beri tuttuğum BLCYT den ; takas dağılımı doğrultusunda biraz satış yaptım. Yerine riski dağıtmak için başka hisse(ler) aldım. BLCYT , kozaL , hektaş dewam.

Herkese bol kazançlar dilerim
    Sewgiler
    Beetlejuice
    Aracı kurum dağılımında bir sorun yok..satan kısmında bariz satıcı yok..hacimde düşükte..yatırım fonlarının sattığı falan yok...ayrıca vakıf 2 gündür almıyordu o yüzden emeklilik fonlarının takasında yok..

2. 2019/4.çeyrekte brüt kâr 2-3 mln civarı düşmüş ortalamalardan...2020/1.çeyrekte çinden dolayı gelecek siparişler bakalım brüt Kârı yükseltecek mi ? Ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Dün tekstil hisselerinde hareketlilik başladı..piyasanın blyct’nin isminden ötürü tekstilde büyük bir oyuncu oldğunun haberi yok sanırım..😃

4. Bugun 7.03 le vedalastim. Herkese bol kazanclar ve tesekkurler. Cok daha iyi yerlere layik bir hisse, ancak fazla bilinmemesi ve hizli yukselmesi beni tedirgin etti ve kar cebe yakisir dedim. Tekrardan herkese bol kazanclar

5. https://i.hizliresim.com/2Pv9GA.png
    Bugün bgc partner sırtladı kötü endekste bakalım kime virmanlayacak..

6. Bu şirketin 2019/12 faaliyet raporuna nereden ulaşıcaz? Hiçbir yerde yok.

7.  Alıntı Originally Posted by kucukyatirimci1 Yazıyı Oku
    Bu şirketin 2019/12 faaliyet raporuna nereden ulaşıcaz? Hiçbir yerde yok.
    Bugün şirketi aradım faaliyet raporu hazırlanıyormuş yayınlamak için mart sonuna kadar vakitleri varmış..

Sayfa 694/756 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •