Sayfa 698/755 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748 ... SonSon
Arama sonucu : 6035 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Çinden sipariş kayması birkaç çeyreklik olmaz. Çine karşı insanlarda bir tedirginlik oluştu. Uzun yıllar bu değişmez.

Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Arkadaş şirketi kötülemekle 80 mln kar için şu an veri yok demek şirketin tek seferlik gelirleri var demek ayrı şey sanırım. Bunu anlamayacak kadar kafanız basmıyorsa diyrcek sözüm yok.Şirket şu an 10 numara olma kıvamında zaten bugünleri hesaplayarak yıllardır buradayız.Şükür kaçırdığımız bir şey de yok. Bana izah edin diyorum size 80 mln kâr demek 2.5 katı kâr artışı demek.ana ortaklık için buyrun edin. Kar artışı mutlak olmalı finansal borç azaldı çinden dolayı bir kaç çeyrek talep patlaması olacak ama 80 mişnyon ana ortaklık kârı gelir mi bence zor ...mevzu bu .. bilanço detaylarını okumadan kuru sıkı sallamayın buralarda. Keşke 80 öln ana ortaklık kârı 80 öln gelse en çok ben kazanırım içinizde emin olın.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

2.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Yatırım kararı yeni değil çinle alakası yok ... çinde virüs işi ömür boyu sürecek değil sürerse zaten bizi de vurur dğnyayı da .şirket daha önceden aldığı %21 ortak olduğu şirkete yatırımın devreye alınacağıyla ilgili bilgi vermiş.Ordaki % 50 kapasite artışı devreye sokacakları ürünle ilgili. Akıl melakileri almayanlara duyurulur.Şirketle ilgili şu an görünen risk sıkıntı kalmadı kârlılıkşa ilgili...benim bekletim hemen bu yıl olmasa da önümüzdeki yıllarda otel gibi abuk subuk yatırımlara kalkışmasalar bekirtilen rakamlara daha sonraki yıllarda ulaşabilir ama 2020 için afaki geliyor inşallah olur...

dostum hisse 1,60 larda iken burada haftalarca yorumlar yaptık..şirket iyiye gidecek kar artacak dedik..tahminlerimiz doğrulandı mı ?? evet doğrulandı...bak senin de elinde yüklü varmış...o zaman keyfine bak..öyle çok ince ayrıntıya da takma...döviz borcu yok..neredeyse finansal borcu da yok...kazan kazan dostumuzun da söylediği gibi hotel de kar etmeye başlamış...

uzun süredir bu hissenin bilançolarını araştırmadım o yüzden de güncel bilgileri bilmiyorum..ama tek gördüğüm aylar önce tahmin ettiğimiz şeyler gerçekleşiyor...bu hissenin daha gidecek yolu var görünüyor...burada bir şey yardımlaşarak öğrenilecek ise bence dilimizi daha da yumuşatmamız lazım..karşılıklı anlayışlı olmak lazım..

neyse ben sizlere başarılar diliyorum..bu hisse elimde yok..ama elinde olan bazı dostlarım var...kazançlarının devamını diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum hisse 1,60 larda iken burada haftalarca yorumlar yaptık..şirket iyiye gidecek kar artacak dedik..tahminlerimiz doğrulandı mı ?? evet doğrulandı...bak senin de elinde yüklü varmış...o zaman keyfine bak..öyle çok ince ayrıntıya da takma...döviz borcu yok..neredeyse finansal borcu da yok...kazan kazan dostumuzun da söylediği gibi hotel de kar etmeye başlamış...

uzun süredir bu hissenin bilançolarını araştırmadım o yüzden de güncel bilgileri bilmiyorum..ama tek gördüğüm aylar önce tahmin ettiğimiz şeyler gerçekleşiyor...bu hissenin daha gidecek yolu var görünüyor...burada bir şey yardımlaşarak öğrenilecek ise bence dilimizi daha da yumuşatmamız lazım..karşılıklı anlayışlı olmak lazım..

neyse ben sizlere başarılar diliyorum..bu hisse elimde yok..ama elinde olan bazı dostlarım var...kazançlarının devamını diliyorum..
    Çıkarıyoruz zevkini ... otel kâr falan etmiyor ..keşke artık kâr etse.otelden gelen kâr da tek seferlik vergi gelirinden bilanço dip notlarında var...otelle ilgili de birkaç yönetimsel değişiklik oldu inş . Otel de faaliyetten kâr eder... detaylarda saklı her şey...şirket 3-5 mln kâr ederken dedik bunlar bprca bağlı borç azalırsa gerçek kâr çıkar dedik...artık önümüz açık... hayırlısı herkese bol kazançlar...

4. Kazancın kapısı dostum senden ricam
    Bilici temettuule hangi ayda veriyor bu konuda
    Yardımcı olur musunuz .kazancın ve sağlığın daim olsun
    Bol kazançlar.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Kazancın kapısı dostum senden ricam
    Bilici temettuule hangi ayda veriyor bu konuda
    Yardımcı olur musunuz .kazancın ve sağlığın daim olsun
    Bol kazançlar.ytd
    Geçen sene mayısta vermiş ondan önceki seme nisan ayında..net tarih ne olur bilemiyorum,şirkette bu konuyu sorar burada yazarım merak etmeyin..hedefe emin adımlarla ilerliyoruz..hedefe kadar disiplin..iyi niyetleriniz için teşekkür ederim..sizlere de bol kazançlar dilerim...

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Geçen sene mayısta vermiş ondan önceki seme nisan ayında..net tarih ne olur bilemiyorum,şirkette bu konuyu sorar burada yazarım merak etmeyin..hedefe emin adımlarla ilerliyoruz..hedefe kadar disiplin..iyi niyetleriniz için teşekkür ederim..sizlere de bol kazançlar dilerim...
    Tessekkurler ederim dost kardes

Sayfa 698/755 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •