Sayfa 71/754 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 6031 madde; 561 - 568 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Ramazan Bayramı'nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın
    huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Ramazan bayramız mübarek olsun.Seni seviyorum Blcyt.....Kaldığın yerden devam olsun .yukarıya Ytd

3. Exellance ne kadar sabırlı bir yatırımcısınız.sessizce takip ediyorsunuz.Tebrikler

4. Evet biraz sabırlıyım ama bilicinin son günlerde yaptığı hareketler sabrımı zorlamıyor değil... Hayırlı Bayramlar...

5. Sabır iyidir.Sabrın sonu selamet tir.Çok yakın zamanda göreceğiz inşallah...

Hisseye bakıldığında teknik dikkat çekiyor.
    Mali tablolar ve kara göre piyasa değeri bence düşük ve bunda geçmiş operasyonların etkisinin olduğunu düşünüyorum.
    Yanılmıyorsam şirket 2.2 milyon lot hisse geri almış ve yaklaşık 1.3,milyon daha alabilecek.
    Hisse de iş ve ykb yatırımın işlem ve takasları dikkat çekiyor.
    İki hafta önce iş yatırım (500.000) ve ykb ( 300.000) civarında satış yaptı.
    Geçen hafta başı pazartesi günü iş yatırım yaklaşık 1 milyon lot malı garanti yatırıma aktardı.
    Salı,çarşamba a1capital aldığı malı verdi ykb sattığını geri aldı.
    Son gün ise iş yatrımdan garantiye geçen yaklaşık 175.000 lot malı da ykb aldı.
    Bu hafta jeopolitik riskler ve suriye gerginliği artmazsa bu alımların devam edeceğini düşünüyorum.
    Zira düşen kurlar ile 6 aylık bilançoya göre piyasa değeri ucuz kalacaktır.

Günaydın,
    Güne hacimli ve garanti, iş, ykb üçgeninde başladı. Garanti'den hacimli satış devam ediyor. Filler yer değiştiriyor gibi. Sütten ağzı yananlar yoğurdu üfleyerek yermiş. Umarım geçmişten ders almışardır.

8. Kisa vadeli dip yapiyor galiba doviz kapanislari bi belli olsun bilanco hareketleri gelebilir.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 71/754 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •