Sayfa 717/755 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727 ... SonSon
Arama sonucu : 6038 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Lidfa %100 bedelsizi onaylandı
    Yönetim bu adama ceza vermeli

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Neler oluyor? Kademelerde 40bin 50bin lot satış... neyin nesi?

3. Sizin gördüğünüz kırk bin 7.09 da çıktı gene.
    Biri elindekini satmak istiyor..
     Alıntı Originally Posted by Bayhisseci2344 Yazıyı Oku
    Neler oluyor? Kademelerde 40bin 50bin lot satış... neyin nesi?

4. Geçen haftalarda üretim durmasıyla endişeli döneme girdiğimizi belirsizliklerin önem kazandığını yazmıştım..bu sebeple hisseden çıktığım gün burada da belirtmiştim..üretime ara verileli 1 ay doldu ve en az 1 ay daha fabrikalar kapalı duracak gibi..hisseyi 1.5 tl den buralara taşıyan ve uzun süre tutunmasını sağlayan güçlü finansal yapı maalesef virüs sebebiyle sekteye uğrayacak..2.çeyrek finansallar çöp oldu ve bunun fiyatlaması yakın zamanda endekste de görülecek,şu an endekste tepki yükselişi ile swap anlaşması beklentisi ve bol para döneminin neticesi olarak ciddi primler oluştu !!!!!!.Bilici zayıf görünümle devam edebilir..y.t.d

5.  Alıntı Originally Posted by dune Yazıyı Oku
    Sizin gördüğünüz kırk bin 7.09 da çıktı gene.
    Biri elindekini satmak istiyor..
    Sanırım aldılar sonunda o 40binden kalan 30 bini..

6. Değerli arkadaşlar. Elimdeki son parti bilicileri de bir birkaç gün önce verdim. Allah razi olsun cok kazandirdi. Fakat son donemde uretim belirsizligi ve yatirimci bilgindirme de sıkıntı var. Maillerime cevap alamadim. Umarım kağıt çökmeden aile sahip çıkar. Uzun vadede yolu açık lakin korona belirsizligi kağıdı sekteye uğrattı. Mutlaka tekrar dönecegim sana bilici. Allaha emanet. Borsa da boyle saglam ve durust bir kagit daha yok. YTD.

7. Şirkette yatırımcı ilişkilerinin cevap vermiyor oluşu gerçekten hoş değil..halka açık bir şirket olduklarını unuttular sanırım...yatırımcı gözündeki iyi algıya büyük zarar verdiler maalesef..dün bloomberg ht kanalında diyarbakır’da faaliyet gösteren bir iplik fabrikasını gösterdiler üretime ara vermeden önlemler alarak devam ediyorlardı..bilici gerçekten beni şaşırtıyor ve hayal kırıklığına uğratıyor..

Sayfa 717/755 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •