Sayfa 640/755 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 6035 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Bir dönem kötü açıklayabilir bu çok normal önemli olan favök üretmesi 5-6 milyon çeyrektik karlar 45 milyon sermayeli şirketler için çok iyi rakamlar otel vs var akşam bi finansal açıklansın bakalım

2.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Şirketi aradım , bilanço bu akşam geliyor.
    Satışların euro bazlı olması karlılığı biraz baskılamış olabilir.
    Benimde dünkü görüşmeden algıladığım o onun için 19-20 milyon diye kar tahmininde bulundum.

Ytd.

3. Elektrik ve doğalgaz zamları da olumsuz etkiledi şirketleri. Diğer şirketlerin bilançolar dökülüyor.

Şuan %22 olan kurumlar vergisi 2020 de %20 ye 2021 de ise %18 e düşecek. Bu durum ileriki dönem karlarına olumlu yansır.

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Şirketi aradım , bilanço bu akşam geliyor.
    Satışların euro bazlı olması karlılığı biraz baskılamış olabilir.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Elektrik ve doğalgaz zamları da olumsuz etkiledi şirketleri. Diğer şirketlerin bilançolar dökülüyor.

Şuan %22 olan kurumlar vergisi 2020 de %20 ye 2021 de ise %18 e düşecek. Bu durum ileriki dönem karlarına olumlu yansır.
    Bu durumda kar beklentiniz ne? Hngi rakamı göreceğiz bu akşam

Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    Benimde dünkü görüşmeden algıladığım o onun için 19-20 milyon diye kar tahmininde bulundum.

Ytd.
    Ne söylediler görüşmede yazabilir misiniz lütfen

6.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Bir dönem kötü açıklayabilir bu çok normal önemli olan favök üretmesi 5-6 milyon çeyrektik karlar 45 milyon sermayeli şirketler için çok iyi rakamlar otel vs var akşam bi finansal açıklansın bakalım
    Sermaye ve kâr ilişkikendirmek saçma sapan bir şey....

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ciromuzda sıkıntı yok iyi karda rakam vermedi 6 aylığın üzerinde dedi. Ben geçmişte aynı kişi ile 2 3 kere daha görüşmüştüm bilanço öncesi konuşma tonu daha olumluydu sadece öyle algıladım onun içinde böyle öngörüde bulundum yanlış da olabilir. Birde ana tahta yapıcılar oyak ve şekerde mal satıyorlar bir süredir bu kanaat oluştu
    Ytd

1 aydan uzun süre önce ben de aramıştım, 3 çeyrek ile ilgili güçlü beklentileri olduğu izlenimini edinmiştim.

Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    Ciromuzda sıkıntı yok iyi karda rakam vermedi 6 aylığın üzerinde dedi. Ben geçmişte aynı kişi ile 2 3 kere daha görüşmüştüm bilanço öncesi konuşma tonu daha olumluydu sadece öyle algıladım onun içinde böyle öngörüde bulundum yanlış da olabilir. Birde ana tahta yapıcılar oyak ve şekerde mal satıyorlar bir süredir bu kanaat oluştu
    Ytd

Sayfa 640/755 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •