Sayfa 563/755 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 6035 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Sıkışmanın sonunda , trendini yukarı kırarsa 1.71 üzerini deneyebilir.
    6 aylık mali tablonun 3 aylıklardan daha iyi olmasını bekliyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Sıkışmanın sonunda , trendini yukarı kırarsa 1.71 üzerini deneyebilir.
    6 aylık mali tablonun 3 aylıklardan daha iyi olmasını bekliyorum.

dostum söylediklerinde haklısın...temel ve teknik olarak potansiyel var...ama buradaki bazı çakallar yüzünden ne teknik nede temel işliyor...bu şirketten ikinci çeyrekte 58-60 milyon civarı ciro ve 7,5 milyon da net kar bekliyorum...ama bu bilanço işe yarar mı ?? pek sanmıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Şirket ikinci şirket ilk çeyreğin biraz üzerinde geçen yılın epey üzerinde bir rakam gönderecek gibi görünüyor bu rakamda 14-16 milyon gibidir..Yatırımcı ilişkileri ile az önce görüşmemde bu izlenimi aldım..hisse bistin en ucuzlarından bu kar rakamı ile daha ne kadar baskılayabilirler..

4. Bayağı baskiliyorlar,bu kadar satus yaziyorlar bu fiyatlara,kimsede almıyor,
    Sanirim güven tamamen bitmiş,bilici holding tirt

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bu yılıda yedi bezdirici adiiiii

6. Bu yili bir yili degil milletin 8 yilini yedi,
    8 yil onceki fiyati ile ayni,
    Hic ozsermaye artmamış,ciro artmamış,kar artmamış,

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Koskoca garanti yüzde yüze yakın gitti sayn KEKO sanki haklı gibi bu sahipsiz bir hisse gibi.. İyide para bağladık adamların malına güvenip ama bir hissenin sahipleri dürüst olacak ben hala burda bir sorun olduğunu düşünüyorum..

8. Hareketlilik var hacim biraz arttı. Anlık alan satanları paylaşabilecek biri var mı. Tahta aslında sahipli gibi sanırım sahip sayısı biraz fazla buda kağıdı bilanço dönemleri harici hareketsiz bırakıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 563/755 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •