Sayfa 713/754 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723 ... SonSon
Arama sonucu : 6030 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Şirketle en son geçen hafta görüştüm ilk çeyrek satışları geçen yılın epey üzerinde,son çeyreğin az üzerinde olduğu söylendi..
    %50 kapasite artırımı kararı alınmıştı kendi kaynakları ile ancak virüs olayı nasıl etkiler henüz bilemiyoruz..şirket iyi yönetiliyor ve bire bir finansallar aktarılıyor bundan eminim..bıst’in en güvenilir şirketlerinden olduğunu biliyorum..
    Sektörde bir talep kayması söz konusu mu acaba. Bende şirkete hem yeni yatırımla alakalı hemde salgınla alakalı mail attım umarım dönerler.

2.  Alıntı Originally Posted by Degeryatırımcısı Yazıyı Oku
    Sektörde bir talep kayması söz konusu mu acaba. Bende şirkete hem yeni yatırımla alakalı hemde salgınla alakalı mail attım umarım dönerler.
    Telefon açın..eda hanım doyurucu cevaplar veriyor..

3. İlk çeyrek, son çeyrekden bile iyise ilk çeyrek bilanço geldiğinde yıllıklandırılmış net kar 70 milyonu geçer demektir.
    Bu da en kötü F/K = 4 demek.

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Telefon açın..eda hanım doyurucu cevaplar veriyor..
    Ulaşamadım kendisine, sanırım evdende çalışmıyorlar.

5. Artık Bilicide iyi haberlere güçlü pozitif tepki kötü haber akışında ise hafif negatif tepkiler bekleyebiliriz..hisse ciddi toplandı ve toplanmaya devam ediyor..

6. spekülatif hareketler olma olasılığı yüksek gibi algıladım. 2020 İlk çeyrek bilgileri ne zaman açıklanacak ?

7. Şirketin satışlar döviz bazlı..son çeyrek dolar kuru 5.8 şimdi 6.7..10 milyon dolar satış yapmış olsa sadece 9 milyon tl buradan ekstra kar yazacak ayrıca şirketin borcu yok..sürpriz kar gelebilir bu yazım burada kalsın..

8. Maske işinin şirkete muhakkak faydası vardır diye düşünüyorum...

Sayfa 713/754 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •