Sayfa 534/752 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 6016 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Şirket ile görüşmemde ciro ve karlılığın arttığı yönündeki verdikleri bilgi buna dayanıyor olabilir..
    arttığını az çok tahmin ediyorduk zaten...ama şu anda önemli olan artış oranıdır...oran ne kadar yüksek ise pozitif etkilenme o kadar fazla olacaktır....2018 yılı bilançosuna göre bile kelepir iken daha da iyileşecek bilançolarda daha da kelepir fiyatlarında olacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 1.51 den işlem olmuş kaç lot acaba.

3. Genellikle şirketler borçlanırken piyasa değerleri ve özkaynakları baz alınıyor..genelikle borsada işlem gören şirketler özsermayelerinin %30 üstünde işlem görüyorlar ve buna parelel özsermayeleri kadar yada az üzerinde borçluluklae görülüyor..
    Bilici holding özsermayesi 118,5 milyon piyasa değeri 70 milyonun altında anlık olarak..borçluluğuda özsermayesinin çok altında piyasa değerinde...piyasa değerinin yukarı gitmesi kaçınılmaz..

4. 1.52 1.53 ÇOK KUVETLİ DESTEKLER KIRILIRSA SONRASI ZOR. Yatrımın istekli satışı hala kesilmedi bugün 1.53 1.54 de dayanabilirse iyi olur yoksa 1.40 buluruz kendimiz alan ekip de fena değil ama stres katsayısı çok yükseldi hissede bilanço herşeyi değiştirebilir ama iyi bilanço

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    1.51 den işlem olmuş kaç lot acaba.
    27 lot

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Aydın eroğluna hem üye oldum hemde çok beğenirim hakeza eral karayazıcıda eroğlunun bu yaz çok sıcak geçecek yazısına bakarsak asıl sıkıntının piyasada olduğu ortaya çıkıyor.. Böle bir ortamda spek niye sahiplensin hisseyi ki bunun gibi 2 yıldır süper bilanço iyileşmesine bir gram tepki vermemiş bir hisseyi.. Benim yatırım anlayışım syn KEKO ile aynı piyasa dışında para tutmam temeli sağlam hisseleri toplarım ama inanın bu utuzdan ben bile bıkacam diye korkuyorum.. Yine 80 bin lot yaptık bir türlü 2 lerden malın tamamını boşaltmaya elim varmadı hep bi umut verdi gibi ama hisse sürtüğün teki.. Bu piyasaya yatırım çok zor doslarr..

7. Bu hisseye bir ağa lazım..ağalar olmadan iş bizim gibi çulsuz ky lara kalırsa hisseler yıllarca sürünmeye devam eder...umarım şirket de artık bu fiyat konusunda bir şeyler yapar...tekrardan hisse alım programı başlatabilseydiler hisse iyi toparlardı....geçmişte de 1,30 lardan ta 2,00 civarlarına kadar toplamışlardı...o ivme ile hisse 2,55 leri görmüştü...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. 60 milyon TL doviz acigi olan Celik Halat zarar aciklamis. Yildiz sanayi sirketleri bile bu ceyrekte hayal kirikligi yasatti. Umarim burada bir benzeri kazayi yasamayiz... Ve umarim yatirimci iliskileri gorevlilerinin beyanlari, bilancoyla birebir uyum saglar (bu turden aciklama yapmaya iyi cesaret etmisler dogrusu)... Saygilar, bol kazanclar...

Sayfa 534/752 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •