Sayfa 514/755 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 6040 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by dune Yazıyı Oku
    Alışta 38Bin satışta 78Bin civari
    ben derinlik göremiyorum ama sabah bir arkadaş bana attığında kademelerde düşük lotlar vardı...saatler ilerledikçe kademeler daha da dolup belirginleşecektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. şu an blcyt minimum risk içeriyor...hisse geçtiğimiz hafta son bir kaç ayın en düşük işlem hacimlerini yaptı....düşen işlem hacmi hissenin düşen endekste dahi düşmesini engelledi...buda hissenin bir çeşit ben dip yaptım demesidir...

yoksa normalde 1,50 1,40 1,30 gibi desteklerinin olduğunu biliyordum..ama oraya düşeceğine ihtimal vermediğim için alımda herhangi bir sıkıntı görmedim...40 bin adet hisseyi 1,65 ten ,20 bin adetini de 1,66 dan almıştım...umarım ayağım bu hisseye uğurlu gelir..geçmişte uğurlu da gelmişti...bu hisseden de kazanmış idim...

bakalım bu sefer neler olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Hâlâ öyle.
    Ilk 10 kademe gönderdiğim.
    165 6822 166 da 7158

4.  Alıntı Originally Posted by dune Yazıyı Oku
    Hâlâ öyle.
    Ilk 10 kademe gönderdiğim.
    165 6822 166 da 7158
    piyasa yavaş yavaş bilançoları fiyatlamaya başlayacaktır...son yılların temel yönünden en iyi blcyt ı var karşımızda...finansalları güçlenmiş buda kar marjının giderek artmasını sağlayacak...döviz borcunun bir kaç yıl içinde bitmesinden sonra da kar marjlarının %26 lara varmasını bekliyorum...tabi bu borçların vadesi nedir tam olarak ne zaman biter bilemiyorum...ama tahminim bir kaç yılda bitmesi lazım..

5. Sayın keko şirketin ihracatı varmı ortalama ne kadar bilginiz varsa sevinirim

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şu an blcyt minimum risk içeriyor...hisse geçtiğimiz hafta son bir kaç ayın en düşük işlem hacimlerini yaptı....düşen işlem hacmi hissenin düşen endekste dahi düşmesini engelledi...buda hissenin bir çeşit ben dip yaptım demesidir...

yoksa normalde 1,50 1,40 1,30 gibi desteklerinin olduğunu biliyordum..ama oraya düşeceğine ihtimal vermediğim için alımda herhangi bir sıkıntı görmedim...40 bin adet hisseyi 1,65 ten ,20 bin adetini de 1,66 dan almıştım...umarım ayağım bu hisseye uğurlu gelir..geçmişte uğurlu da gelmişti...bu hisseden de kazanmış idim...

bakalım bu sefer neler olacak ??
    sen az çakal değilsin...iyi yer bence aldığın yer ama hareket ne zaman olur bunu anlamak zor....60 bin lot hisse bu hisse için fazla değil mi...

7.  Alıntı Originally Posted by FXCM Yazıyı Oku
    sen az çakal değilsin...iyi yer bence aldığın yer ama hareket ne zaman olur bunu anlamak zor....60 bin lot hisse bu hisse için fazla değil mi...
    hayır fazla değil..bu alışlarım ile bir kademe ancak oynatabildim..hareket için de biz sabırlıyız...ama tahminime göre iyi bilanço ile birlikte artık hareket etmeli...sabırlı olmak gerekiyor...temel ederi 3,00 tl civarıdır...babalar da el atarsa neden olmasın...en azından 2,50 seviyelerine gelebileseydi iyi olurdu...oda olmazsa 2,00 ın üzerine çıksa iyi olurdu...

8.  Alıntı Originally Posted by afyonlu Yazıyı Oku
    Sayın keko şirketin ihracatı varmı ortalama ne kadar bilginiz varsa sevinirim
    ihracatı çok değildir ama ürünleri çok kaliteli o yüzden de döviz bazında satışlar yapıyor...döviz bazında satış yaptığı için maliyetleri tl bazındadır...pamuğun merkezi zaten adanadır..hammaddeden her türlü uygun fiyattan faydalanabiliyor....ayrıca fason üretimler de yapıyor...

arkadaşlar paylaşım yaptı avrupa ve amerikadaki kumaş talep eden firmalar türkiyeye yöneliyor diye...türkiyedeki en elit firmalara en kaliteli kumaşlar üretiyor..buda ciro ve karının sürekli artmasını sağlıyor...

elit dediğimizde eminim ki durdoyu da hatırlayacaksınızdır...işte durdo ile blcyt elit üreticilere mal satıyor..

Sayfa 514/755 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •