Special Days Image
Sayfa 715/755 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725 ... SonSon
Arama sonucu : 6033 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Nerdeyse diger tum sektorlerde oldugu gibi uretime baslamayacagini zaten herkes tahmin ediyordu. Ozellikle bizim gibi ulkelerde bu kararlar tek bir aciklamayla yani “ bir sonraki aciklamamiza kadar uretim durdurulmustur” diye aciklama yapmazlar

Mesela NBA tek kalemde bu karari olayin basinda aldi ve dediki NBA suanda belli olmayan ileriki bir tarihe ertelendi. Ama gerek avrupa gerekae turk ligleri yok 1 hafta yok nisan basina kadar dediler. Ama aslinda hepimiz bu liglerin minimum temmuz/agustostan once acilmayacagini, acilsa dahi liglerin hizlandirilmis sekilde ve seyircisiz oynatirilarak bitirIlme ihtimali oldugunu tahmin edebiliyorduk

Belli sektordeki sirketler icinde durum Aynidir

Bu yuzden, hisseye dune kadar bu kadar sahip cikan sizin bir anda hisseden yuklu cikmanizi anlayabilmis degilim. Hele hicbir sinyal vermeden, ve sattiginiz bilgisini piyasa kapandiktan sonra paylasmanizi

Aaa tabiki bu bilgiler onceden paylasilmaz diyeceksiniz. Ama bu hissenin aylardir yatirim fonlari tarafindan uzun vade toplandigini belirttiginizden, zaten suanki nispeten olumlu havada elinizdeki hisseleri satmaniz zaten sorun olmayacakti

Kisacasi, hissede 1 gunde ne degisti anlayamadim. Belki sizin ozel hayatinizda bisiler degismistir ve boyle yapmaniz uygub dusmistur. Ya da tekrar dunya borsalarinda tekrar yuklu bir satis dalgasi bekliyorsunuzdur. Bunlara saygim sonsuz

Neyse, Sizin icin hayirli olsun. Tum bu surec icinde bilgilendirme ve emeginize tesekkurler. Hisseyi takip etmeye devam edecegim
    Hisse 6 dan hızlıca 7.5 ye ulaştı 4 işlem gününde risk almak istemedim..2.ve 3.çeyrekler çok zor geçecek hissenin büyüsü bozulabilir korkusuna kapıldım..elimde azımsanmayacak kadar mal duruyor ayrıca..sizlere başarılar diliyorum..

2. Dikkatli ol dostum.
    Kazancın daim olsun.

Beetlejuice

3.  Alıntı Originally Posted by beetlejuice Yazıyı Oku
    Dikkatli ol dostum.
    Kazancın daim olsun.

Beetlejuice
    Sağolasın dostum..

4. Önlemler alıp üretime geçme gereği duymadiklarina göre işler kötü. 2 hafta oldu daha ne kadar sürer belli değil.. satışlar devam ediyor olsaydı üretime geçmeleri gerekmez miydi?

5.  Alıntı Originally Posted by Bayhisseci2344 Yazıyı Oku
    Önlemler alıp üretime geçme gereği duymadiklarina göre işler kötü. 2 hafta oldu daha ne kadar sürer belli değil.. satışlar devam ediyor olsaydı üretime geçmeleri gerekmez miydi?
    İşte bu nedenle satışa geçtim,öngörülebilir bir durum değil maalesef..

6. İyi günler hocam ben hisseyi 2 yıldır taşıyorum ve maliyetim çok düşük. Daha ben alırken emeklilik fonlarının 1 tane hissesi bile yoktu. Acaba neden birden 5 milyon lot topladı. Buna güvenerek hissenin çift haneli rakamlara çıkacağını düşünüyorum.

7. ayrıca yönetim kurulunda temettü dağıtımı ve %50 hisse dağıtımı olarak bedelsiz verilmesi planlanmıştı. Genel kurul yapılamadığı için bu dağıtma olayı devam ediyor mu? orada oylanması gerek diye biliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by ezoterika Yazıyı Oku
    ayrıca yönetim kurulunda temettü dağıtımı ve %50 hisse dağıtımı olarak bedelsiz verilmesi planlanmıştı. Genel kurul yapılamadığı için bu dağıtma olayı devam ediyor mu? orada oylanması gerek diye biliyorum
    Onaydan sonra spk onayı da gerekiyor o yüzden rafa kalktı gibi şimdilik..hisseyi çok beğeniyorum ancak fabrika kapalı ve belirsiz durum sürüyor,2.çeyrek kayıp şimdilik...1.çeyrek iyi gelecek bilançosu..

Sayfa 715/755 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •