Sayfa 705/755 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715 ... SonSon
Arama sonucu : 6035 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Ak yatırım üzerinden devamlı satış giriliyor hemen hemen her gün..vakıf satışları karşılıyor..emeklilik fonları alıyor hala..

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    10 bin lotla kademeleri düşürüyor kademeler boş olduğundan korkutma yapıyor olabilir..
    Kazanç kapısı dostum bu tahtanın gözü yükseklerde gibi görünüyor.boylesi bir havada sığ tahta olmasına rağmen beklenti varsa yolu açıktır.ky.nin kazancı daim olsun .asıl benim takibimdeki hisseler var tabi hala tutuyorum
    1.indeks.2.aksa akrilik.3. Pp Ergin'in.4.bilici yatırım
    Bilici yatırım boş bir tahta değil bu günü ve yarını parlak bir hisse.elinde mali olanlar malına sahip çıksınlar sabır kazanır.herkese bol kazançlar.sagliklar dilerim.nokta ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Cemalettin57 Yazıyı Oku
    Kazanç kapısı dostum bu tahtanın gözü yükseklerde gibi görünüyor.boylesi bir havada sığ tahta olmasına rağmen beklenti varsa yolu açıktır.ky.nin kazancı daim olsun .asıl benim takibimdeki hisseler var tabi hala tutuyorum
    1.indeks.2.aksa akrilik.3. Pp Ergin'in.4.bilici yatırım
    Bilici yatırım boş bir tahta değil bu günü ve yarını parlak bir hisse.elinde mali olanlar malına sahip çıksınlar sabır kazanır.herkese bol kazançlar.sagliklar dilerim.nokta ytd
    Bugün yatırımcı ilişkileri ile tekrar görüştüm..ay sonu genel kurul toplantısı varmış bedelsizi onaylayıp spk’ya onay için göndereceğiz dediler..
    İlk aylar satış rakamlarını sordum;işlerin gayet iyi olduğunu geçen sene ve son çeyreğin üzerinde satışlarımız var dediler...bilanço son çeyreğin üzerinde gelecek..f/k makul seviyelere inecek yukarı fiyatlamaya devam..
    2 hafta önce yazımdan bu hissenin dibinin 6.5 olduğunu söylemiş ve 6.69 test edip yukarı harekete devam etmişti..bugünde 7.3’u sığ hacimle test edip burayı da dip yaptığını düşünüyorum..(piyasa şartları her zaman bir risktir)..yeni haftada 8’in üzerinde hareket edip üzerine yerleşmesi dileğiyle..

4. Cemalettin-57 dostum , blcyt’yi keşke 1.sıraya koysaydınız. Yaklaşık 1 yıldır tutuyoruz.
    Sağolsun kazan_kazan dostum’un büyük ısrarları doğrultusunda 1,92TL lerden aldık. Arada alış/satış larımız olmuştur.

İlk çeyrek karı ; Temettü ve bedelsiz dağıtımları ile birlikte inşaAllah daha iyi yerlere gelir.

Elbette yaklaşık 5 kat yükselen bir kağıttan bahsediyoruz ( 1,65 TL baz alınırsa )

Kağıt küçük ama içi büyük maşaAllah. Gitgide de büyüyor.

Herkese bol kazançlar
    Beetlejuice

5. Kazançkapısı dostum ,

Yatırım ilişkilerinden Eda Hanım ile mi görüşüyorsunuz.
    Eda Hanım her zaman verebileceği bilgileri açık ve net olarak söylüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by beetlejuice Yazıyı Oku
    Kazançkapısı dostum ,

Yatırım ilişkilerinden Eda Hanım ile mi görüşüyorsunuz.
    Eda Hanım her zaman verebileceği bilgileri açık ve net olarak söylüyor.
    Aynen öyle,sorularıma net cevap alabiliyorum..

7. https://i.hizliresim.com/3NQLCR.png
    Vakıf ve ziraat aldıkça sorun görmüyorum..

8. https://i.hizliresim.com/cjXkfi.png
    Haftalık..ak kusuyor malı o kustukça hisse yükseliyor mal istiyor..ak’ın sattıkları citinin maları muhtemelen..alıcı istekli madeni iyi tanıyor..

Sayfa 705/755 İlkİlk ... 205605655695703704705706707715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •