Sayfa 620/752 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 6015 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    Spek efen gördün benşm malı tavanda gğya panik yaptıracaksın ölemi.. Aslında basmaya çalışarak kendin panik yapıyosun.. Şunuda belirteyim tavandaki yarısı daha... Kolay gelsşn sana
    Sayın konak daha ne olmasini istiyorsun,ve sürekli şikâyettesin,
    Kagit %100 uzeri prim yapmış,
    70/80 gun önce 1,60 olan bir kagit 2,70 görmüş ve 5,10 kademe asagi gelmiş,anlayamadim,
    Gayet saglikli ve normal hareketler,
    Buda sirketin guzel olmadiyla doğru,
    Çıkar biri biraz mal satar tahta asagi gelebilir,
    Spek,spek gerçekten anlamsız ve boşuna yapilan bir muhabbet,ya beklersiniz ,her kademe hareketlerinde bu tarz paylasimlarin bir faydasi yok,
    Ters bi durum olursa hissede fiyatsal olarak söylenmekte hakli olabilirsiniz,
    80 gündür yukseken kanalda ve endeks çıkmadan cikmis bir kagit,
    Cokta örneği yok borsada,
    120 bin endeks fiyatı nı bike geçti,

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Syn CUMBA KUKA evet yakınıyorum çünkü bu oranda büyüyen şirket az olmasına rağmen buna geldiğim durdo yüzde 300 gitti en basit örneği bunun son iki yılda yaşadığı kar patlamasına bakarsak 3.50 üstünde olması gerekirki normal fiyata gelsin bu ne yapıyo hala çalkalama derdinde hala diken üstünde.. Birde son 6 aya bakarsak yüzde 50 gitti bir çok senet.. mesela ilgilendiklerim eggüb.. Durdo.. Güneş.. Alarko.. Vs bunnda hayıflanma sebebim çok uyuz inan bu kara bu fiyatlar yakışmıyor buna... Tabi insanız yapımız gereği bir an önce hedefe gitsin öbür hissede hdefe odaklanalım diyoruz belkide bu olmayınca söleniyorum buraya geleli 2 yıla yakın oldu buraya gelmeden sırasıyla egpro.. Alka.. Erbos ve en son durdoda yüzde yüzlere hatta birkaçında yüzde 300 lere varan hedeflere kısa sürelerde ulaşmak alışkanlık yapmış olmalı ki bu bekletince hayıflanıyorum.. Gerçeği sölemek gerekirse hala borsanın ucuz ve üzerine koyan hisselerinde başı çekiyor benim baştan beri ilk hedefim 3.20 ler burdan bütğn malı realize edip aşağıdan tekrar almak bilonço istikrarına bakarak tabii.. Öbür hedefim 5 üzeri ama olurmu bilemem normalde olmaması için sebep görğnmüyo... Umarım benim gibi bekleyen sabreden 2.50 den 1.20 dahi geldiğinde üzerine koyan herkes kazanır.. 1.35 maliyetle ve kendimce yüklü (80 binle 100 bin arası depişiyor ) bir malla bütün bu hedeflerimi bekliyorum... Hayıflanmalarım şahsi lütfen yanlış anlamayın.. YTD

3. Sayin konaky soylediginiz şirketlerle bilicinin uzak yakin hic alakasi yok.
    Yatirim tarzı olarak bilanco desteği olmayan sirketleri kiyasliyorsunuz tamamen spekülatif,
    Tabi her karar insanin kendinin,
    Bazen ederini bulmasi uzun surer bazen kisa,
    İstanyonda gelecek treni beklemek gibi,1 saat bekleyenle bir dakika once gelen ayni trene biniyor,
    Tabi inmeyi de becermek gerekli,

Oyak Yatırım ve Alan Yatırım aynı grup mu değil mi ?

5. Oyak tatli tatli çıkıyor,bu kadarmış gücü

6. Bir hırpatoz 17:59:59 larda 2,64 yaktırıooo
    Başka bir hırtapoz garanlık oda da 2,61’e verioooo.
    Yok şirket sahibi adana nın yarısına sahipmiş
    Yok tahta yapıcı şöyleymiş böyleymiş.
    Sözde biz KY de yatırım yapacağız diyip uzun vade beklioruz beklioruz beklioruz.

Herkese hayırlı bol kazançler

7. "ABD Ticaret Bakanı Wilbur Ross, Türk iş dünyası temsilcileri ile yaptığı görüşmelerde 'Başkan Trump tan talimat aldım, 100 milyar doları fifty-fifty (50-50) yapacağız. Çin'le ABD'nin yaşadığı gerginliği biliyorsunuz. Oluşacak boşlukta yerinizi almak için hızlı hareket edin' dedi.
    Sayın Ross, Türkiye'nin ABD'ye ihracatında biraz dağınık tablo gördü. Şu 7 sektörün ihracatını artırmaya odaklanmamızı istedi: Otomotiv yan sanayi, hazır giyim, ev tekstili, mücevherat, beyaz eşya ve tüketici elektroniği, inşaat malzemeleri, mobilya."
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

8. Burdan gelecek % 15-20 yüzünden o da yükselirse tabi % 50 giden onlarca hisse kaçtı...adam gibi gitmedi uyuz eşek gibi ...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 620/752 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •