Sayfa 522/755 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon
Arama sonucu : 6034 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. temel olarak hisse çok ucuz ama fiyat olarak çıkması için ağanın birinin risk alıp karar vermesi gerekiyor..blcyt ın bu yıl da ciro ve karını artırmasını bekliyorum...finansal giderleri ve döviz borcu azaldıkça önümüzdeki yıllarda net kar marjı artacaktır....zaten şirket talebe ancak yetişebiliyor...sürekli kapasitesini artırıyor...

orta ve uzun vadeli toplamak isteyenler için şirket çok uygun...ama açıkçası herkeste aylarca veya yıllarca bekleyecek sabır yok...ama 5-10 yıl tutan arkadaşları dahi görebiliyoruz...işte onların sabrına gerçekten de hayranım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. işlem hacmi çok düşük...girmek kadar çıkmakta zor olur onuda hesaba katın...işlem hacmide bir kriterdir hisse almak için...

3.  Alıntı Originally Posted by FXCM Yazıyı Oku
    işlem hacmi çok düşük...girmek kadar çıkmakta zor olur onuda hesaba katın...işlem hacmide bir kriterdir hisse almak için...
    hisse yatay olduğu için işlem hacmi bu şekilde düşüktür...yani bir çeşit rölantidedir...bilançoyu bekler gibi bir hali var...bilançoya göre yön belirler...tabi ağa isterse bilançoyu da beklemeden harekete geçebilir...blcyt henüz 2018 yılı bilançosunun da hakkını verebilmiş değil...ekonomik kriz blcyt ı etkiledi mi bilmiyoruz....gelecek bilanço bize bir fikir verecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hisse yatay olduğu için işlem hacmi bu şekilde düşüktür...yani bir çeşit rölantidedir...bilançoyu bekler gibi bir hali var...bilançoya göre yön belirler...tabi ağa isterse bilançoyu da beklemeden harekete geçebilir...blcyt henüz 2018 yılı bilançosunun da hakkını verebilmiş değil...ekonomik kriz blcyt ı etkiledi mi bilmiyoruz....gelecek bilanço bize bir fikir verecektir..
    son 1-2 ay bakın bana düşük geldi...bilançoluk bir durum yok ki...geçmiş bilançoya görede bu fiyatlar olmamalı ama gerçek bu....olması gereken başka olan başka....100 bin tl lik alsan şirketin sahibi olacaksın gibi bir durum var....

5.  Alıntı Originally Posted by FXCM Yazıyı Oku
    son 1-2 ay bakın bana düşük geldi...bilançoluk bir durum yok ki...geçmiş bilançoya görede bu fiyatlar olmamalı ama gerçek bu....olması gereken başka olan başka....100 bin tl lik alsan şirketin sahibi olacaksın gibi bir durum var....
    o zaman ben sahibiyim çünkü tam da 100 bin tl lik hissem var...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    o zaman ben sahibiyim çünkü tam da 100 bin tl lik hissem var...
    nasıl çıkmayı düşünüyorsun alırken gıdım gıdım satarken nasıl olacak....

7.  Alıntı Originally Posted by FXCM Yazıyı Oku
    nasıl çıkmayı düşünüyorsun alırken gıdım gıdım satarken nasıl olacak....
    ben alırken yarım saat içinde aldım..daha önceki hisselerim olan durdo ve karele göre kademeleri bayağı yoğun..diğerlerinde kademelerde 100 250 adet lotlar vardı..en kalını 1 000 veya 2 000 bin lot idi...büyüyen bir şirketten kolay kolay zarar edilmez...gerekirse çok uzun vadeli kalsın...hissenin ederi buraları değildir...artık nasip diyelim dostlar...satmak istersem de bence kolaylıkla satabilirim...

8. şu anda fk sı 2,8 ise ve bu yılda karı artacak ise o vakit fk sı artık 2 lere düşebilir...böyle bir şirket güzel fiyatlarda olmalıdır...bakalım nasip ne olacak ?? birazdan şirket ile de görüşeyim bakalım neler var neler yok ??

Sayfa 522/755 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •