Sayfa 289/756 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 6042 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by çarşambi Yazıyı Oku
    Herhangi bi numara çekmişmi bence hayır bekleyen e iyi ekmek birakma ihtimali cok yüksek görünmüyor mu ytd

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    çok ucuz daha dirençli olmasını beklerdim. 1,48 desteğine kadar düşmüş. YTD

2. Kız çok güzel ama evde kalmış, keşfeden, bilen yok. Anası da konuya komşuya gezdirmiyor ki gören olsun. Evde öyle karpuz büyütüyor.

3. Ulan lavuk kafamı bozdun buralardan 50 yaptım tekrar gel 1.25 bi 50 bindaha yapcm söz...

4.  Alıntı Originally Posted by donju Yazıyı Oku
    Kız çok güzel ama evde kalmış, keşfeden, bilen yok. Anası da konuya komşuya gezdirmiyor ki gören olsun. Evde öyle karpuz büyütüyor.
    Kızın güzelliği bakana göre değişiyor, herkesin güzellik kriteri farklı evet haklısınız bence de kız çok güzel de, kızın güzelliğini farkedenler bile asılmıyor kıza , kız öylece bekliyor, kız kurusu olacak.....

5. Valla dostlar bir zamanlar gentaşta da böyle diyorduk ...aylarca o hissede yorum yaptım üç defa da giriş yaptım ama her seferinde uzun süre tutmama rağmen zararla çıktım...üstelik ilk maliyetim 1,54 idi...buna rağmen zarar yaptım...sonunda dayanamayıp çıktım ve en son bilançosu da çok güzel geldi..hisse şu anda 2,09 da...herkes geçmişte bu hisse 1,80 i geçemez mümkün değildir diyordu...ama şimdi görüyorsunuz işte..

herşey bilançodur ve sabırdır dostlar...bu kız son zamanlarda kendini çok bozdu...eski hanımefendiliği gitti...o yüzden de bu aralar kimse bakmıyor...ama döviz ile ilgili sıkıntısı geçerse tekrardan mahalenin gözdesi olmaya aday bir kızdır...bu kız ile geçmişte çok bakıştık...hatta bir ara çok da sevdim...ama sonradan herkese pas verince gönlüm kaydı artık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. kur böyle geri gelmeye devam ederse satıcılar geri döner. şu kurlarla bile 2.çeyrek 2 milyon civarı kar bekliyorum. toplam 7 milyon olur. ama sonra stabil kalsa yıl sonu 25 milyon, inişe geçerse kurlar ,35 milyon civarı kar yazar.
    fk 2 lerde gezeriz artık.
    gentaş ta senelerce süründü ama en sonunda birileri kızı farketti.
    a grubu olmadığımız için kız ara sokaklarda dolaşıyor, a grubu olsaydı istiklal de beğenen çıkardı kızı.

7. O zamana hisse de olurmuyum bilmiyorum, yıl sonu karı 23 milyon üzeri kar hisseyi 5 li rakamlara taşımalıdır, gentaş ise güzelliği o kadar dile düşmesine rağmen evde kalmıştı ki kız çözümü transparan kıyafetle sokağa çıkmakta buldu ahan da açtım her tarafımı bir kusurum var sa görün dercesine, SONUÇ ORTADA YTD

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci0 Yazıyı Oku
    Ozamana hisse de olurmuyum bilmiyorum, yıl sonu karı 23 milyon üzeri kar hisseyi 5 li rakamlara taşımalıdır, gentaş ise güzelliği o kadar dile düşmesine rağmen evde kalmıştı ki kız çözümü transparan kıyafetle sokağa çıkmakta buldu ahan da açtım her tarafımı bir kusurum var sa görün dercesine, SONUÇ ORTADA YTD
    o kızın babası öldü unutmayın, kardeşleri kızın derdine düşmüş, toplamaya çalışıyorlar orasını burasını.
    bizim kızında mı babası ölsün yani...

Sayfa 289/756 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •