Sayfa 706/755 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716 ... SonSon
Arama sonucu : 6035 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    10 bin lotla kademeleri düşürüyor kademeler boş olduğundan korkutma yapıyor olabilir..
    Hisse cok hizli yukseldi. Ve belliki belirli yatirim kuruluslari sirketi begendiginden agirlikli olarak hisseleri toplamislar

Bu hem pozitif hem negatif. 10 bin lotla hisse bukdr oynuyorsa her 2 yonede kisa donemde gidenilir

Sabir ve yurek lazim bu hisseye. Belliki cok iyi sekilde yonetilen ve gelecegi parlak bir sirket. Ama lotlar tabana yayilmali

Yoksa kisa donende hersey olabilir. Satan sattigina, alan aldigina pisman olabilir.

2. Bedelsiz ile sığlığı azalır biraz...sın 1 yıldır şirket yönetimini takdir etmek lazım... şu an ellerinde değerli bir arsa var onu da otel gibi mundar etmeden güzel kârlı bir şekilde değerlendirirlerse (satıp kârlı ve borçsuz enerji şirketi satın alma) o zaman 10 numara 5 yıldız olur... ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Selam tüm tecrübeli arkadaşlara, Biliciyi almış orta ve uzun vadede bekleyen benim gibi küçük yatırımcılara, içinde bulunduğumuz piyasa şartları altında, kağıdın geleceği ve piyasa şartlarını yorumlayacak arkadaşların desteğini beklerim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Ucuz mazot Yazıyı Oku
    Selam tüm tecrübeli arkadaşlara, Biliciyi almış orta ve uzun vadede bekleyen benim gibi küçük yatırımcılara, içinde bulunduğumuz piyasa şartları altında, kağıdın geleceği ve piyasa şartlarını yorumlayacak arkadaşların desteğini beklerim.

Dünya piyasaları zor günlerden geçiyor ve ucu açık bir durumla karşı karşıyayız maalesef...bu şartlar altında hisse analizi yapmak çok zor..bilicide işler yolunda gözüksede hisse fiyatlaması kısa vadede ne olur bilemem..oyak ve alan yatırım iki gündür ısrarla hisseyi topluyor devamını bekliyorum...ben pozisyonumu bozmadım ve full hissedeyim..umarım dünya bu virüs belasından kısa sürede kurtulur..

5. Kötü beklenti satıldı. Kötü beklenti gerçekleşince alınır. Piyasa rahatlar.

Hissemizde dün 7,00 kanal desteğimiz çalıştı.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

6. Teşekkürler arkadaşım yorumların için,
    Ara ara alım satimlari görebilen senin ve diğer arkadaşların kıymetli yorumlarını desteklerinizi bekleriz, herkese bol kazançlar...
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Dünya piyasaları zor günlerden geçiyor ve ucu açık bir durumla karşı karşıyayız maalesef...bu şartlar altında hisse analizi yapmak çok zor..bilicide işler yolunda gözüksede hisse fiyatlaması kısa vadede ne olur bilemem..oyak ve alan yatırım iki gündür ısrarla hisseyi topluyor devamını bekliyorum...ben pozisyonumu bozmadım ve full hissedeyim..umarım dünya bu virüs belasından kısa sürede kurtulur..

7. https://i.hizliresim.com/phMZAV.png
    Son 2 gün takası..oyak satanın malını hortumluyor..emeklilik fonlarına virmanlayacak büyük ihtimalle..

Sayfa 706/755 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •