Sayfa 253/757 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 6052 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. 50 -60.000 lotla düştü oraya panik ky satışı bir sıkıntı yok alımlar devam ediyor gibi zaten fazla ky kalmadı dökülen döküldü ben dahil 5- 6 kişiyi geçmez bu forumda.

2. Buralarda kimsenin kalmamış olması bir gösterge olabilir. YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    Dünkü takas hariç olmak üzere son üç aylık takasa göre alım

Deutsche Bank 807.000
    Citi Bank 420.000
    hissemiz sanki yavaş yavaş toplanıyor Çarşamba takası yatırım fonları 45.000 citi 20.000

Güncel , aylık ve 3 aylık takas paylaşabilcek arkadaş varmıdır

Beklemeye devam. Tavan çektiğinde buraya doluşanları, kağıdı övenleri hep birlikte göreceğiz inşallah.
    Ama biz buradaydık, sizin şu an gördüğünüzü biz çok daha önce görüp yerimizi aldık diyeceğiz.
    Hayırlısı bakalım, sabırla beklemeye devam. Blcyt'da bulunduğum için içim rahat, sırtım pek, moralim yerinde...
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

5. Takas dokumleri ozellikle de yabanci paylari tek basina yanlis sonuclarq goturebilir ki BIST'te ornegini cok goruyoruz... Bu baglqmda bu sonuclarin diger verilerle birlikte bir anlam tasiyabilecegi kanisindayim. Kendi adima Keko'nun hacim-fiyat analizini oldukca yerinde ve isabetli bulmaktaydim hatta pozisyonumun bir bolumuyle basarili tradeler yapmayi da basarabiliyordum, ta ki dune kadar...Iki gundur Keko'nun anqlizinin disinda hareket ettigini gozlemliyorum maalesef...Bu olgu kagidin yukariya isteksizliginden ve cok daha asqgilara bir duzeltme gereksiniminden de kaynaklanabilir, bir hafta on gun duzeltme bir gun yukselisten yorulqnlarin satislqrindan da... Bugunun ekstra ozelligi saglikli sonuclara ulasmamizi da engelliyor olabilir tabii. Dusen bir endekste fiyati tutmak da istenmemis olabilir yine dogal olarak( eskiden endeks filan viz geliyordu ya neyse)... Sonuc olarak yeni durumu anlamqyq calismayi dusunuyorum kisa bir sure daha. Onemsedigim seyler ise, BIST'teki bir cok sirketin aksine patronun guven verici tutumu ve kagidi gun icinde alip satabiliyor olmak. Yani pasifte saplanip kalmiyorsunuz, Gentas'daki gibi...Ne kadar ucuz olursa olsun 2.7xlere ulasmak cok daha uzun zaman alacqktir belki de..Su yakin gelecekteki olasi gelismeler de ( Zerrab, Dow jones vs..) acikcasi huzursuz etmeye devam ediyor... Bol kazanclar, sqygilar...
    Yatirim tavsiyesi degildir...

6. Tebrikler Sayin Mausolos...Uzun suredir Menderes'i izlemekteydim amq bir turlu almak nasip olmadi. Kismet iste... Bol kazanclar...

Tesekkur ederim sn. ortağım. Uygun yerlerden alim yapabildiğimi ve sabredebildigimi düşünüyorum. Mndrs'de de bir değişim hissediyorum. Umarım devamı gelir ve zincirlerini, bir daha geri gelmemek uzere kırmayı başarır.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu arada Blcyt Endex ile doğru orantılı olarak iki gundur satıcılı. Geçen yıl da bu kagittaydim. Su anki hareketlerinin çok değişik olduğunu düşünüyorum. Hedefe kilitlenmiş bir hali var görüntüsünde. Eskisi gibi bir ileri iki geri yapmıyor. Yanılabilirim de. Yabancı oranı ve bu oranın hızla artması da önemli. Yeterince toplandıktan sonra hareketine başlayacağı izlenimi edindim. Ak kedi-kara kedi çok da uzak olmayan bir surede belli olacaktır. Dikkat ettim, yabancı satıyor gibi göründüğü zaman dahi toplamaya devam ediyor. Hissenin 3-4 çeyreklik performansı fevkalade, temel olarak oldukça sağlam. Bu fiyatların çok altına gelirse hayal kırıklığım olur. Ama sanmıyorum. Hayırlısı diyelim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 253/757 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •