Sayfa 642/755 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon
Arama sonucu : 6040 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Önce yatırım sonra vergi indirimi. Daha yatırım yapmadı.

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Teşvik belgesi var bu sebeple vergi düşük ödüyor önemli olan favök marjını korusun burada 1 aydır yazıyorum daha öncede satış adetsel düştü personel %12 azaldı Türkiye’nin tekstil ihracatı artmıyor bu sene %5 düşmüş elektrik tekstilde çok önemli ve %30 zam geldi satış arttırması önemli bunun kısa vadede değil Ocak’tan sonra düşen faizlerle piyasa toplanmasına bağlı olduğu kanaatindeyim
    5-6 milyon dönemlik karlar bile çok iyi rakam ama ötele yatırılan on milyonlarca dolar karşılığı maalesef 4 yıldır gelmiyor esas sıkıntı otelde
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

2.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Önce yatırım sonra vergi indirimi. Daha yatırım yapmadı.
    Yatırım teşvik belgesi var finansal tablodada geçiyor mevzu o değil nakit giriş sağlıyor sadece şirket değerine önemli bir etkisi yok otelden hersene 5 milyon gelse fena olmazmı şirket kredi riskinin çoğu otel sebep oldu ödenen faiz ve kur otelle ilgili ama nakit girişi 4 yıldır 0 tl bilici biteks marjları azalsada nakit yaratıp kar eldeediyor otel 0 bide benchmark getirisine bakarsak durum felaket yani o parayı başka bir işe yatırsaydık ne kazanırdık bende finanslardan sonra yatırımcı ilişkilerini arayacağım , İstanbul’da analist toplantısı yapmaları gerekli analistlere şirket yarımlar gelecek planları projeksiyon halinde sunulmalı böylece hisseye talep ve ilgi artar

Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Teşvikler yatırım yaptığı zaman vergiden düşer. Ertelenmiş vergi geliri ve gideri olmaz diye düşünüyorum.

Yüzde 22 vergisini verir bu da karı düşürür.
    Son durumda kar beklentin nedir 9 aylık için.

4. 24 kar iyi olur.

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Son durumda kar beklentin nedir 9 aylık için.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

5.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Yatırım teşvik belgesi var finansal tablodada geçiyor mevzu o değil nakit giriş sağlıyor sadece şirket değerine önemli bir etkisi yok otelden hersene 5 milyon gelse fena olmazmı şirket kredi riskinin çoğu otel sebep oldu ödenen faiz ve kur otelle ilgili ama nakit girişi 4 yıldır 0 tl bilici biteks marjları azalsada nakit yaratıp kar eldeediyor otel 0 bide benchmark getirisine bakarsak durum felaket yani o parayı başka bir işe yatırsaydık ne kazanırdık bende finanslardan sonra yatırımcı ilişkilerini arayacağım , İstanbul’da analist toplantısı yapmaları gerekli analistlere şirket yarımlar gelecek planları projeksiyon halinde sunulmalı böylece hisseye talep ve ilgi artar
    Geçen ay sonu hafta içi otelde kaldım yer yoktu. Ama durum nedir bilmiyorum.

Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    Geçen ay sonu hafta içi otelde kaldım yer yoktu. Ama durum nedir bilmiyorum.

Ytd.
    Trafiğin en yoğun olduğu E 500 karayolu üzerinde saçma sapan bir otel .. hangi akla hizmet hem arsayı bok ettiler hem de dünya kadar döviz borcuna girdiler... bizden iyi bildiklerini kabul ederek görünmeyen bir kâr elde ettiklerini veya başka bir amaçla otel açtıklarını düşünüyorum..Tamamen ölü yatırım ... ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Trafiğin en yoğun olduğu E 500 karayolu üzerinde saçma sapan bir otel .. hangi akla hizmet hem arsayı bok ettiler hem de dünya kadar döviz borcuna girdiler... bizden iyi bildiklerini kabul ederek görünmeyen bir kâr elde ettiklerini veya başka bir amaçla otel açtıklarını düşünüyorum..Tamamen ölü yatırım ... ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nehir kıyısındaki Sheraton için Serdal Adalı Dünya kadar masraf etti ve otel zarar ediyor. Oteli sanki namımız yürüsün Adana'da diye yaptırlar sanırım. Peki TSKB bu işe niye girdi anlamıyorum.

Yt.

8. Acaba kağıt el mi değiştiriyor anlamadım. Bu kadar lotu satacak adam bulmuşlar sahici değil bir yorumu olan arkadaş varmıdır.

Ytd.

Sayfa 642/755 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •