Sayfa 647/755 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 6035 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Beklediğim gibi geldi.
    Son çeyrekte kur sorun olmayacak gibi.
    Bu durumda 33 milyon tl yıl sonu karı çok olası olur.
    aylar önce yaptığım hesapta da bu yıl sonunda beklediğim kar aşağı yukarı bu civarlarda idi...yanlış hatırlamıyorsam 33-35 civarı demiştim...hisseniz için bilanço hayırlı olsun diyorum...borçları azaldıkça net kar marjı artacak buda ileriki yıllarda kar miktarının artmasını sağlayacaktır..bu hissenin ederi 3,00 ve üzeri olmalı demiştim geçmişte aşağı yukarı 3,00 tl ye geçen gün çok yaklaştı..

neyse dostlar ben hepinize başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Valla arkadaşlar versin işime gelir elimde yüklü alacak naktim var.. alsın yukarı gene işime gelir elimde yüklü mal var.. Spek sen dğşün biz burda 7_8 kişi bu malı speğe yedirmycz.. Malımın yarısı tavanda 38000 lot hergünkü gibi tahta yapıcı görsün diye..

3.  Alıntı Originally Posted by beetlejuice Yazıyı Oku
    İnatla malı aşaği basıooo.
    Elindekileri satacağım diye uğraşıoo herhalde.
    Satsında kurtulalım , sonra yolumuza bakalım.
    %10 aşağı versin başka hisse satar 40.000 lot alırım.

4. Arkadaşlar temel sağlam sektöre göre ve borsaya göre ucuz oğlu ucuzuz moral bozmaya gerek yok lot arttırmak için fırsat bir iki yıl sonra temettü hissesi haline gelecek fiyat benim açıkcası çok umrumda değil eninde sonunda ederine gelecek

5. Eskilerden morali bozulan yoktur sanırım eskilerin maliyeti düşüktür. Sedece ederine gelmemesi sıkıntı veriyordur yoksa benim maliyet 1.50 artı temettü aldım

ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by İNCİKSKA Yazıyı Oku
    Eskilerden morali bozulan yoktur sanırım eskilerin maliyeti düşüktür. Sedece ederine gelmemesi sıkıntı veriyordur yoksa benim maliyet 1.50 artı temettü aldım

ytd.
    Aynen hisse bir yılda %100 arttı biraz dinlensin sonra önü açık inşallah ben ilk yazımdada söyledim uv girdim temel bozulmadıkça uzun süre daha buralarda olucam

7. Klimasan herşeyi yapar hisse 4 liradan 18 liraya gitti bu 3 yıldır süper bilaço açıklıyo borçları azaltıyo çoktan 5_6 ları görmemiz getekirdi yoksa benim maliyetim 1.40 artı temettü ama adi biri var baskılıyo

Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Ciro geçen sene 3. çeyreğe göre %22 artmış
    Ciro bu sene 2. çeyreğe göre %10 artmış

13,6 milyon döviz açığını kapatıp, 5 milyon döviz fazlasına geçmiş. Döviz 3. çeyrek kapanışına göre şuan %2 arttı, 4. çeyreğe olumlu yansır.

Yabancı oranı %5,52 ye yükseldi ( bilici için rekor )

F/K = 3,39
    PD/DD = 0,89
    Temeli sağlam, ucuz ve karlı.

Divan Otel inşaatının 5 yıllık borçları erken ödenerek kapatıldı, o kadar teşvik aldı, film daha yeni başlıyor...
    Sn. Kazankazan

bu gelir tablosunda ki kontorl gücü olmayan paylar tam olarak ne oluyor ?

rakam çok yüksek!

benim anladığım bu kar Bilici Yatırım iştirakinden ama Bilici Yatırım'ın bu şirkette yönetimsel hakkı yok

Sayfa 647/755 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •