Special Days Image
Sayfa 115/188 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Dmart ğüzel düşünmüşsün ben bu düşünceye beyin cimlastigi geliştirmesi degil nabız yoklaması cimlastigi olarak degerlendiririm bölme ve çarpma paylaşımın çok önemlide güçbirligi yapılanması kuruluşu egese payı ile hayata gecen şti hadi egese bir tarafa güçbirliginin halka arzı hisselerinin sadece şahıslarda spk,da işlem görmüyor magdurları benim sadece bildigim birtek ştide milyon yatırım vede kuruldugundan buyana sadece elde hisse ve magdur acaba Eplasamı Mahzaramı düşecek o kadar rakam .
    Gelelim cukura 50/50 Tapular Alındı malesf her iki Tapuda ipotek var bununda Rakamları Belli degil şunuda belirteyim Belediyenin payıda pratokol neticesinde yapılacak inşaatın bitim neticesinde payı yüzde 20 bunuda düşersek 40/40 şti,nize sorun Tapumuz kaç adet diye.
    Ştiyiniz önce V.B sı ile çigli fabrikasının işini bitirsin o bence daha önemli sonra T.M.S.F,dende egyonun hissesini alsın bizimde kasamızadaki farelerde kaybosun.

2. Egyodaşlarım bize ait tapular inanıki gücbirliginden 20 gün evel alındı sabır

Bundan sonraki süreç ne olacak yıldırım abi

4. Satmak isteyen varsa 100.000 lota 2000 tl nakit veririm. Neden? Çünkü eskiden elimde tutardım, hatırası var. Bakarsın açılır, bir şey olur; gerçi zor, hatırladığım kadarıyla şirkete dair falan da pek bir şey kalmadı ortada.
    ...

Kızılderili’den Etkileyici Bir kıssa
    Bir gün, New York’ ta bir gurup iş arkadaşı, öğle vakti yemek molasında dışarıya çıkarlar. Gurup içerisindekilerin biri Kızılderilidir.

Yolda yürürken Kızılderili, onca insan kalabalığı, siren sesleri, yoldaki iş makinalarının çıkardığı gürültü ve korna sesleri arasında “Kulağıma neşeli bir cırcır böceği sesi geldi. Onu arayacağım” der.

Arkadaşları, bu kadar kalabalığın, gürültünün arasında cır cır böceği aramasına gülerler,bu hareketine pek anlam veremezler. Kızılderili‘ye “Bu kadar gürültünün arasında böyle bir ses duyman mümkün değil” derler ve yollarına devam ederler.
    Kimse inanmasa da içlerinden biri, Kızılderili‘yi yalnız bırakmamak için onunla kalır.

Kızılderili, yolun karşı tarafına doğru yürür, arkadaşı da peşinden..Az sonra gökdelenlerin gölgesindeki bir tutam yeşilliğin ortasında gerçekten bir cırcır böceği bulurlar.

Arkadaşı, Kızılderili‘ye “Senin insanüstü güçlerin mi var. Bu sesi nasıl duyabildin” diye sorar.

Kızılderili “Bu sesi duymak için insanüstü güçlere sahip olmaya lüzum yok” “Beni takip et, sana nasıl olduğunu göstereyim..” der.

Kalabalık bir kaldırıma gelirler. Kızılderili cebinden çıkardığı bozuk parayı kaldırıma atar..
    Birçok insan, bozuk para sesini duyunca sesin geldiği tarafa bakarak, ceplerinden para düşürüp düşürmediklerini kontrol eder.
    Kızılderili, arkadaşına döner..

Önemli olan, neye kıymet verdiğindir. Her şeyi ona göre duyar, görür ve hissedersin!.”

Sn melasis61 üstadın paylaşımı önemli;

Hepinizi tatmin edecek bir sonuç çıkacak bunu başka türlü düşünmek art niyetli olur bu şirket yıllarca fetönün kumpaslarına göğüs germiş faizlerde silinecek anaparada silinecek arsalar da geri gelecek bakında görün kanun ortada herşey kanun kapsamında üretim var istihdam var Eplas ve egeyıldız 600 kişiye istihdam var kar var şirket son 7 senedir hiç zarar etmedi bilanço artıya geçti ciro ölü vaziyette 200 milyon tl nin üzerinde seyredecek daha ne olsun sayın komodor bunlar hiç sorun değil şirketin varlıkları arsaları markası piyasası ortada düğmeye basıldığı an 10 lar 20 ler hikaye olur hele birde faizler iniyormuşortada hisse yok günlerdir yatırımcı gayet huzurlu sayın Soyer ağzından kaçırdı heralde basmane çukurunu vizede sessiz sedasız beklemek düşer

Goldman Sachs’ta çalışmaya başlayan Billy’nin hikayesi:

“Billy bir çiftçiden 100 dolar bir eşek satın alır. Ertesi sabah eşeği almaya geldiğinde eşeğin öldüğünü öğrenir. Parasını geri ister; ama adam Billy’den aldığı parayla borcunu ödemiştir. Bunun üzerine Billy eşeğin ölüsünü ister. Adam şaşırır ve ölü eşeği ne yapacağını sorar. Billy ölü eşeği piyangoya koyacağını söyler. Adam inanmaz ve eşeğin ölüsünü verir. Aradan 1 ay geçer ve Billy ile eşeği satan adam karşılaşır. Adam hemen sorar eşeği ne yaptığını. Billy, ‘500 tane bilet sattım 2 dolardan ve 998 doları cebime koydum’ der. Çiftçi adam kimsenin şikayet edip etmediğini sorar ve Billy bunun üzerine, ‘sadece eşeği alan adam etti, ona da 2 dolarını geri verdim sustu’ der.

8. Atı alan üsküdarı geçmiş mahkemeler sonucu icra ile ipotekler konmuş icra ile işleyen hangi faizler siliniyorda 17 senelik ve 10 senelik El konulmanın neticesinde bizim satılan ve tapuları başkasına gecen mallarımızmı geri gelecek örnegin 16 bin metre yerimiz istbul yeşilköy izmir mavişehir denizli daha bir çok yer yeni yapılandırmanın ödeme güçlügü içinde olan ilk aldıgı krediyi 20 bin ödeme güçlülügünü 5 bin ödemeyi isteyen vede vadesini uzatmak iateyen ştilere hak tanınıyor heleki icralık olanlara böyle bir imkan yok keşke olsada Giden gitmiş sadece Cukurla olan ipotekli yerimizi en son kalan 75 kurucu ortagın kulakları ve gözleri bu gelişmelere kapalı haberlerden yoksun oluşu düşündurücü .

Sayfa 115/188 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •