Sayfa 121/188 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1.  Alıntı Originally Posted by JOKER06 Yazıyı Oku
    bırak o görüştüm görüşeceğim diyenleri cekli caklı konuşanları netice ney hepsi avcı
    herkes hesabını iyi yapıyor gerçek dünyaya gel dünyalı
    Güç yapı bize borcludur yani Egyo ya bunu ödemeden veya hisseleri bizden almadan zor basmane

2.  Alıntı Originally Posted by JOKER06 Yazıyı Oku
    bırak o görüştüm görüşeceğim diyenleri cekli caklı konuşanları netice ney hepsi avcı
    herkes hesabını iyi yapıyor gerçek dünyaya gel dünyalı
    sayın joker senin bu mesajlarını okuyunca sana hak veriyorum,egyo,yu alalı yıllar oldu ha bir sene
    ha 2 sene diye yıllar geçti şimdi büyük resme bakına bizleri kandırdılar arkadaşım bu net olarak görebiliyorum evet bizler kandırıldık bu çok netttt

3. şu mazharda,egeplasta,ki fiatlara bakarmısınız üzülmemek,kahrolmamak eldemi bunların fiatları egyoyla aynıydı basmane diye diye senelerde uyutulduk hala devam uyutmaya sözde bu 2 şirket içinde battı,batıyor batacak dendi durum ortada fiatları 15 teler helal olsun onlara soydular bizi

Battı batacak diyenler kimdi ?

Bu hisse ye 2013 Mayıs ayı 6-7 yıl gibi süre önce sahip oldum baktım güzel açıklama ve yorumlar vardı ona güvendim herkes samimi geldi şimdi bakıyorum ortada kimse yok çok garip değil mi? bazen düşünüyorum ben yanlış mı okumuşum yanlış algılamışım diye ister istemez etkileniyor insan kimseyi de suçlamıyorum kabahat benim

6.  Alıntı Originally Posted by JOKER06 Yazıyı Oku
    Bu hisse ye 2013 Mayıs ayı 6-7 yıl gibi süre önce sahip oldum baktım güzel açıklama ve yorumlar vardı ona güvendim herkes samimi geldi şimdi bakıyorum ortada kimse yok çok garip değil mi? bazen düşünüyorum ben yanlış mı okumuşum yanlış algılamışım diye ister istemez etkileniyor insan kimseyi de suçlamıyorum kabahat benim
    yerden göğe kadar haklısın anlatmak istediğim buyduuuu

Geçmişte hatta yakın geçmişte bile herkes ellerindeki doneleri paylaşıyordu.
    bazılarımız geride tribünden, bazılarımız aktif bazılarımızda uzaktan takip ediyordu bilgisi olanlar paylaşıyor bazılarında kısmı açıklama yapıyor( bazılarıda bir kısmını kendine saklıyo ne b*k olacaksa anlamış değilim) ben şunu demek istiyorum paylaşanlar suçlu değil hiç paylaşmayanlarda suçlu değil benim anlayalamadığım herkes birden ortdan kayıp olması çok ilginç gerçekten ya büyük bi haber var yada tamamen fiş çekildi
    egyonun diğer şirketlerden geri kalır yanı yoktu ortada kimseler yok Westen filmindeki düello gibi
    Son düzenleme : JOKER06; 11-01-2020 saat: 06:16.

8. Sayın joker, hukuki olarak hakkımızı aramamız lazım. Tmsf'nin "raf temizliği" raporunu okudum. "Grup şirketlerinin müteselsil kefilliğine bir rakam yazılmadığı için egs holdingin bütün borçlarından onları da sorumlu tuttuk" yazıyor. Anonim şirketlerde ortaklar en fazla sermaye kadar borçlardan sorumludur. bence EGYO'ya hukuksuz uygulama yapılmıştır. Borçlandırılması hukuka aykırıdır, şimdiye kadar kendi borcunun enaz 10-20 katı ödettirildi, halen de ucu açık. Bu şekilde bir kefillik olmaz.
    Acaba EGS holding durumu biliyor da ses çıkarmıyor. Bu da aklıma gelmiyor değil.

Tüm EGYO'daşlarım için hayırlı bir çözüm için dua ediyorum.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 121/188 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •