Sayfa 124/188 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 985 - 992 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

hani arkadaş buralarda estirenler tmsf cimer bimer spk milleti gazlayan muhteremler nerelerdesiniz hemen hapse attıranlar ipinizle kuyuya mı inilir rüştünüzü ispat ettiniz bir tane babayiğitte desin ki arkadaş sen yalan söylüyorsun desin

demek ki doğru söylüyorum beni yalanlayan çıkmadı sizi gidi sizi

Ey çok bilmiş oda yetkilileri bu araziyi zamanında satın alan güçbirliği nin suçu nedir?Bu şirkete binlerce kişi yatırım yapmış.Inşaat yüzünden güçbirliği onlarca malvarlığından olmuş,biliyormusunuz.Ne güzel de ahkam kesiyorsunuz.Çakmur ve sizin sayenizde kan ağlıyoruz. İzmirde onlarca gökdelen dikildi,onları görmüyorsunuzda ,bu yılların umudunu çukura gömdünüz.sizlerin yatacak yeriniz yok.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Eplas sayfasında bir link var.Oraya yorum yaptım,sizde o linki tıklayıp yorum yapın,uyumayın.

5. Eplas ta sskose basmane hakkında bir gazete haberi linki vermiş.
    https://www.izgazete.net/cevre...ucu...ru-h43191.html
    Ben yorum yaptım. Siz de yorum yapın, beniö yorumumu beğenin farkındalığı mızı göstermiş oluruz.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Eplas sayfasında bir link var.Oraya yorum yaptım,sizde o linki tıklayıp yorum yapın,uyumayın.
    Sayın batık aynı şeyi füşünmüşüz tşkr..

Birlik olursak bizi uyutanlara rağmen. ölmeden selamızı okuyan TMSF'ye rağmen EGYO'yu kurtarabiliriz Allah'ın yardımıyla İnş.

Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Sayın batık aynı şeyi füşünmüşüz tşkr..

Birlik olursak bizi uyutanlara rağmen. ölmeden selamızı okuyan TMSF'ye rağmen EGYO'yu kurtarabiliriz Allah'ın yardımıyla İnş.

Rica ederim kardeşim. Biz hepimiz bir değil miyiz. Maalesef bazıları ı.......'tan nasibini alamamışlar. Diğer forumda sizi nasıl terslediklerini üzülerek şahit oldum,geçen günler de.Elinde egyo olsa ne olur,olmazda ne olur demi. İnsanlıktan bı kadar mı uzaklaşılır .Aynı çileleri çekmiş insanlarız sonuçta,bizler birbirimizi anlamadıktan sonra, yabancılar nasıl anlasın...Allah'a emanet ol. Allah iyilerle karşılaştırsın.
    Ben buna benzer,her linke mutlaka yorum yazarım. Çoğu kişi halinden memnun ki geçmiş onca heberde 2,3 yorum olurdu...

Sayfa 124/188 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •