Sayfa 136/188 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon
Arama sonucu : 1503 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    sabır kardeşim....güneşli, günleri bizde göreceğiz....
    Ağızınızdan bal damlıyor Sn.Batık...Umarım dediğiniz gibi olur...Yatırım Tavsiyesi Değildir....

Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Ağızınızdan bal damlıyor Sn.Batık...Umarım dediğiniz gibi olur...Yatırım Tavsiyesi Değildir....
    Amin inşallah kardeşim.Bu kadar hor görülme zamanı sona ermeli artık............................................. .................................................. .................................................. ........
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Allah sonumuzu hayır etsin...
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

4. Aminnnn

RMX1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gökdelenin 31.katında kahvemizi yudumlayalım.......hatırlarsanız haberborsa da ismini unuttuğum bir arkadaş vardı..her yazısında yaslanın arkanıza,kahvenizi yudumlayın,keyfinize bakın der dururdu....bir gün arkadaşın biri de ona ithafen ,yeter artık, kahve içe içe ülser olduk demişti....hiç unutmam bu sözü..hakli da...hele kapandıktan sonra....

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Gökdelenin 31.katında kahvemizi yudumlayalım.......hatırlarsanız haberborsa da ismini unuttuğum bir arkadaş vardı..her yazısında yaslanın arkanıza,kahvenizi yudumlayın,keyfinize bakın der dururdu....bir gün arkadaşın biri de ona ithafen ,yeter artık, kahve içe içe ülser olduk demişti....hiç unutmam bu sözü..hakli da...hele kapandıktan sonra....

aslında o zaman ki konjektür onu gerektiriyordu, doğrusu da oydu şimdi dengeler değişti inşallah yakın diyemiyorum...
    parola; beklemek ve sabırdan başka bir şey değil. Anadoluda bir söz var Beden ve akıl sağlığınıza mukayit olun. Her şey olacağına varır.
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Nickini unuttuğunuz kişi eses'ti. Bol bol umut verdi. Nerede acaba? Yalnız en çok uğraşan Genco idi. Sayın Batık.

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Nickini unuttuğunuz kişi eses'ti. Bol bol umut verdi. Nerede acaba? Yalnız en çok uğraşan Genco idi. Sayın Batık.
    Ooo sen de mi bizdendin.Ara sıra sizi değişik yerlerde görüyordum...

Sayfa 136/188 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •