Special Days Image
Sayfa 137/188 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

1. Bilgi ve haber alamadıkları için gene bize sataşıp duranlara gereken cevabı vermiştim ama şikayet ederek sildirmişsiniz.
    Belli ki gene kaşıntınız tutmuş.
    😊😊😊

2.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    Bilgi ve haber alamadıkları için gene bize sataşıp duranlara gereken cevabı vermiştim ama şikayet ederek sildirmişsiniz.
    Belli ki gene kaşıntınız tutmuş.
    ������

Sn. Es-es-es,
    Hoşgeldiniz...Uzun zamandır yoktunuz...Hala umut var mı EGYO' dan?...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Bu tahtanın kapatılacağını ilk ben yazmıştım.
    Her yıl Ocak ayında tahtanın açılacağını söyleyen ve farklı farklı nicklerle giriş yaparak bize sataşan zatı muhterem size verdiğim cevabı silinen yazılardan anladınız.

4. Egyonun bilançoları geldiği dönemlerde kapatılması gerektiğini ve kapatılacağını ilk defa ben yazmıştım.
    O günden beri hiç ilgilenmiyorum.
    Bu formun da egyonun da kralı sayın Genco baba dır.
    Genco baba ne derse o olur. Gerisi boş teneke gürültüsü.

5. Ne dediğinizi tam anlamadım ama...Hayırlısı olsun...Yatırım Tavsiyesi Değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Sn. Es-es-es,
    Hoşgeldiniz...Uzun zamandır yoktunuz...Hala umut var mı EGYO' dan?...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Hoş bulduk.
    Umut züğürtün hayal gücüdür.
    Kendi hayalinizi umudunuzu kendiniz çizersiniz.

7. Farklı farklı nicklerle ayni kişi olarak burada yazı yazan bebe. Hala kendini avutamamış.

Sayın es es hoşgeldiniz,fırtına gibi geldiniz.Kime bu sitemin?Uzun süre buraları öksüz kalınca,unutulmuş her şey...3,5 kişi var şurada...Yazık günah....Eplas sayfasında arasıra ne olur bu egyo nun durumu diye soruyorlardı...bize ne der gibisinden cevap alıyorlardı. Bilmiyorsan bilmiyorum de değil mi...Bir dayak yemedikleri kaldı.Insanlık ölmüş.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 137/188 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •